Sorum var Özel bı sorum var kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️ tarafından oluşturulan Özel bı sorum var kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,108 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel bı sorum var kızlar
Konbuyu başlatan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canlar çok özür diliyorum sormadan duramayacam doğum yapalı 43 gün oldu ilişkiye girmeye çok korkuyorum bişey olcak diye bı türlü cesaret edemiyorum eşim çok bozuluyor 40 çıktıktan kaç gün sonra öldü sizlerin
Kuzum 40 çıktıktan sonra bedenen kendini iyi hissediyorsan ggirebilirsin ama ben 2 buçuk ay girmedim kendimi iyi hissetmedim açıkçası dikişlerimden korktum birde normal doğum mu sezeryan mi kuzum senin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canlar çok özür diliyorum sormadan duramayacam doğum yapalı 43 gün oldu ilişkiye girmeye çok korkuyorum bişey olcak diye bı türlü cesaret edemiyorum eşim çok bozuluyor 40 çıktıktan kaç gün sonra öldü sizlerin
Benim doğumdan tam olarak 3 ay sonra yani 90 gün sonra oldu canım. Sende en azinda 60 gün olmasını bekle rahim anca toparlıyor çünkü

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
En azi 50 gun belklemen lazim.ben dogumnan 3 ay sonra iliskiye girdim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
6 hafta beklemek daha iyi doktorlar genelde böyle söylüyorlar hem duygu açısından hemde bedenen rahim kendini toparlar tamamen iyileşmiş olursun

alya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 40 çıktıktan sonra bedenen kendini iyi hissediyorsan ggirebilirsin ama ben 2 buçuk ay girmedim kendimi iyi hissetmedim açıkçası dikişlerimden korktum birde normal doğum mu sezeryan mi kuzum senin
Aynen bende sizin gibiydim bi turlu cesaret edememiştm.korkuyodum nerdeyse 3ay sürdü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar