├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde se├žilll taraf─▒ndan olu┼čturulan ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,586 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 32 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan se├žilll
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???

Benim d├╝nyam

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Haziran 2021
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Benim gitti─čim hastanede 10 g├╝n i├žinde tekrar gidersen ├╝cretsiz muayene ediyolar ama her hastane ayn─▒ m─▒ bilemicem

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
├ľzel hastanelerin 10 g├╝n i├žinde ├╝cretsiz bakmas─▒ gerekiyor en az─▒ndan bu ┼čekilde biliyorum bende haftaya gidece─čim 17 haftal─▒k oluyor bakal─▒m s├Âyleyecek mi normalde 13 Ken gitti─čimde asl─▒nda g├Ârd├╝ ama net de─čil dedi bilemedim ka├ž haftaliksiniz

Fadimana

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2021
Evet 10 g├╝n i├žinde gidersen ├╝cretsiz oluy─▒r kontrol ama├žl─▒ ben ayda iki defa gitmi┼č oluyorum

Nur123

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Genelde 10 g├╝n i├žinde ├╝cretsiz bak─▒yor ├Âzeller can─▒m yinede hastanenin numaras─▒ vard─▒r aray─▒p bir sor istersen

Emelemre

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Temmuz 2021
Ben├╝m gitti─čm hastanede 7 g├╝ne kadar ├╝cretsiz bak─▒olar 1 hafta i├žinde git bence

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
Benim gitti─čim hastanede 10 g├╝n i├žinde tekrar gidersen ├╝cretsiz muayene ediyolar ama her hastane ayn─▒ m─▒ bilemicem
Bende az ├Ânce bi arkadastan ├Âyle duydum 10 g├╝n icinde ├╝cretsiz bak─▒yorlar diye cok mutlu oldum. Olmad─▒ bi hastaneyi aray─▒p soraym ├Âzel hastane san─▒r─▒m heps─▒ ayn─▒d─▒r daha 2 gun oldu muayneye gidel─▒ ama g├Âstermedi bebi┼č 1 ay daha sabredemem­čÖł
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

├ľzel hastanelerin 10 g├╝n i├žinde ├╝cretsiz bakmas─▒ gerekiyor en az─▒ndan bu ┼čekilde biliyorum bende haftaya gidece─čim 17 haftal─▒k oluyor bakal─▒m s├Âyleyecek mi normalde 13 Ken gitti─čimde asl─▒nda g├Ârd├╝ ama net de─čil dedi bilemedim ka├ž haftaliksiniz
Benim 17+5 haftal─▒k 2 gun ├Ânce muayneye gittigimde s─▒rt─▒ d├Ân├╝kd├╝ g├Âstermedi cinsiyeti belli olmad─▒ bidaha ki kontrol 1 ay sonra o zamana kadar da sabredemicem­čśâ

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
10 g├╝ne kadar ├╝cretsiz muayene olabilirsin tekrar can─▒m

T├╝m sayfalar y├╝klendi.