Sorum var Özel mi devlet mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurfeyyza tarafından oluşturulan Özel mi devlet mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel mi devlet mi
Konbuyu başlatan Nurfeyyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze🌸

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Valla son dakkaya kadar herşey normaldi benim devlette olsun diodum son anda araştırma hastanesiydi ki oda yarı özel yarı devlet 300 400 tl kadar para istediler yalandan sezeryan dedi ve yaptılar aceleye getirdiler daha önce sezeryan deselerdi asla devlette yapmaz borçlanır yine de gider özelde yapardım devlette çok azarlıyor kızıyor bağırıyor çağırıyorlar ki tecrübelerind de güvenmiyordum 😡😡😡

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
TABİ Kİ DE ÖZEL BEN MESELA HERŞEY NORMAL DEDİLER MADEM NORMAL BENDE DEVLETTE DEDİM CELAL BAYARA GİTTİM YALANDAN SEZERYAN DEDİLER ACELEYE GETİRDİLER ÇIKIP DÖNEMEDİM DE SEZERYANLIK DURUMUM OLDUĞUNU BİLSEYDİM %100 ÖZELE GİDERDİM VALLA MADDİ DURUMUMDA YOK EŞİM SIKINTI DEĞİL TAKSİT YAPAR ORDA OLURDUN DEDİ Kİ EŞİME BİLE DANIŞMADAN ODADAN ÇIKMADAN İMZALATTIRDILAR VE DE ÇOK İĞRENÇTİLER HİJYENDE YOKTU BAĞIRIYORLARDI KIZIYORLARDI 400 TL PARADA ALDILAR

Tüm sayfalar yüklendi.