Sorum var ÖZEL SORU

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan ÖZEL SORU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,014 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÖZEL SORU
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Utanarak soruyorum kusura bakmayın güzel kızçelerim kırkınız çiktiktan ne zaman sonra eşinizle birlikte oldunuz 🤭 ben 9 ay boyunca hiç eşimle birlikte olmadım yani o bana hiç yanaşmadı benimle aynı yataqa bile qirmek istemedi şimdide ben istemiyorum 😂
Kırktan sonra dikişlerim tamamen iyileşene kadar birde kanamam bitene kadar olmadı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Utanarak soruyorum kusura bakmayın güzel kızçelerim kırkınız çiktiktan ne zaman sonra eşinizle birlikte oldunuz 🤭 ben 9 ay boyunca hiç eşimle birlikte olmadım yani o bana hiç yanaşmadı benimle aynı yataqa bile qirmek istemedi şimdide ben istemiyorum 😂
40 im çıktıktan sonra daha kanamam sürdü kuzum 50 günün sonunda kanamam durdu ertesi gün ilişkiye girdik
9 ay beraber olmadınız mi😱😱
Eşin nasıl dayanmış kız🤭🤭

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmissin boşver çokta gerekli bişey degil

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
40 im çıktıktan sonra daha kanamam sürdü kuzum 50 günün sonunda kanamam durdu ertesi gün ilişkiye girdik
9 ay beraber olmadınız mi😱😱
Eşin nasıl dayanmış kız🤭🤭
Orası biraz karışık kuzum ahh ahhh erkek milleti işte evdekini bırakır dışarıya koşar 🥺 benim kanamam çoktan durdu ama kanamam varmış gibi günlük ped koyuyorum 😂 malum yeni ameliyattan çıktım hastalık kapmak istemem ☹️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Orası biraz karışık kuzum ahh ahhh erkek milleti işte evdekini bırakır dışarıya koşar 🥺 benim kanamam çoktan durdu ama kanamam varmış gibi günlük ped koyuyorum 😂 malum yeni ameliyattan çıktım hastalık kapmak istemem ☹️
Allah o dışarıya koşan erkeklerin bin belasını versin inşallah 😠 Cidden o koştukları erkeklikleri yok olsun da daha koşmaya güçleri kalmasın istekleri kalmasın 😣😣 nefret ediyorum erkek milletinden

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar