Sorum var Özel soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Özel soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel soru
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal 💞

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar utanarak soruyorum ama sizleri çok yakın gördüğümden ve hepimiz aynı yollardan geçtiğimizden dolayı başka da soracak kimsem yok.🤦‍♀️ Bugün saat 9 da kırkım çıkıyor doğumdan hemen önce ağda yapmıştım o yüzden 40 gün rahattım bugün temizlik yapmam lazım artık ama korkuyorum dikişlerim den dolayı mıdır nedir bilmiyorum sizce napmalıyım Bi zarar olur mu

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar utanarak soruyorum ama sizleri çok yakın gördüğümden ve hepimiz aynı yollardan geçtiğimizden dolayı başka da soracak kimsem yok.🤦‍♀️ Bugün saat 9 da kırkım çıkıyor doğumdan hemen önce ağda yapmıştım o yüzden 40 gün rahattım bugün temizlik yapmam lazım artık ama korkuyorum dikişlerim den dolayı mıdır nedir bilmiyorum sizce napmalıyım Bi zarar olur mu
Dikislerin iyilesdimi canim? Kisni yapanda oturanda aciyomu? Aciyosa dokunanda falan henuz yapm birazda bekle saqalibsa hafif hagif dikkatlice yap

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Canım için rahat değilse bekle bir hafta daha

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dikislerin iyilesdimi canim? Kisni yapanda oturanda aciyomu? Aciyosa dokunanda falan henuz yapm birazda bekle saqalibsa hafif hagif dikkatlice yap
Dikişlerim 20.günde iyileşti çok şükür canım ağrı sızı da yok sadece hafif şişlik var dikiş yerimde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım için rahat değilse bekle bir hafta daha
Bilmiyorum kuzum bu psikolojik bişey gibi geliyor bana hiç geçmiycek gibi

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım agda yapma istersen eyer ki korkuyorsan agda daha sonra yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar