Sorum var Özürdilerim özel bölgede asırı sivilce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Özürdilerim özel bölgede asırı sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özürdilerim özel bölgede asırı sivilce
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Kızlar neden olmuş olabilir çocuğa bir zararı olur mu ben bir yerde biliyordum her yerinde varmış anlamadım agda yapmıştım tahriş mi oldu acaba yag sürdüm krem falan sürdüm (travozol) (enfeksiyondan dolayı de vermişti )ama ne bilim ondan mı acaba nasıl geçirebilirim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neden olmuş olabilir çocuğa bir zararı olur mu ben bir yerde biliyordum her yerinde varmış anlamadım agda yapmıştım tahriş mi oldu acaba yag sürdüm krem falan sürdüm (travozol) (enfeksiyondan dolayı de vermişti )ama ne bilim ondan mı acaba nasıl geçirebilirim
Canım ağda yaptırdıktan sonra olabiliyor kıl kökleri çıktığı için. Bı kaç güne değer bebeğe bı etkisi olacağını düşünmüyorum bende sürekli yaptırıyorum. Yağ kullan her kremi sürme ne olur ne olmaz. Kendiliğinden geçiyorlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelikte olabiliyor benim ilk gebeliğim de çok çıkıyordu şimdi de

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana tavsiyem agdadan sonra 1 saat kesinlikle su değdirme ve gittiğin yerlerin temizliğe bak derim soketi bir kaç kişide kullanan pislik insanlar çok. Ve kesinlikle krem ve yağ kullanma oda tahriş ediyor hamilelikte vücudumuz hassas olduğu için berbat oluyor bende de oldu su degmedigi halde bebeğe zararı yok canım ama enfeksiyon bebeği etkiliyor çok dikkat et kendine heryere gitme derim. Evde yapıyorsan kendin dikkatli ol

Canım sana tavsiyem agdadan sonra 1 saat kesinlikle su değdirme ve gittiğin yerlerin temizliğe bak derim soketi bir kaç kişide kullanan pislik insanlar çok. Ve kesinlikle krem ve yağ kullanma oda tahriş ediyor hamilelikte vücudumuz hassas olduğu için berbat oluyor bende de oldu su degmedigi halde bebeğe zararı yok canım ama enfeksiyon bebeği etkiliyor çok dikkat et kendine heryere gitme derim. Evde yapıyorsan kendin dikkatli ol
Lavaboya mı gidersem dikkat edeyim canım

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

ihtiyacınız var.
ölçülür.)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar