Pandemi nedeniyle gün alamadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Umutsuz.yasanmaz tarafından oluşturulan Pandemi nedeniyle gün alamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,038 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Pandemi nedeniyle gün alamadım
Konbuyu başlatan Umutsuz.yasanmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Umutsuz.yasanmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pandemi nedeniyle gün verilmedi 37+2 devlet hastanesine gidiyorum ilk günden beri doktorum bu haftadan itibaren takibin doğumhanede olacak durumuna göre hangi dr. nöbetçiyse doğumu o gerçekleştircek dedi bu durumu yaşayan var mı

Kızlar pandemi nedeniyle gün verilmedi 37+2 devlet hastanesine gidiyorum ilk günden beri doktorum bu haftadan itibaren takibin doğumhanede olacak durumuna göre hangi dr. nöbetçiyse doğumu o gerçekleştircek dedi bu durumu yaşayan var mı
Canım bence saçma olmuş neden gün vermiyor bizler nasıl doğum yaptım bende devlet hastanesinde doğum yaptım ve Ramazan bayramının 2.gününe denk gelmişti doktorum yoktu ben ilçede oturuyorum İldeki diğer devlet hastanesine gönderdi orda da bilmediğim doktora denk geldim o nöbetçiymiş bi skıntı da olmadı canım gün vermeli bence

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım devlet hastanesi de genelde hep ebeler doğum yaptırıyor doktor girmiyor canını sıkma benim de ilk doğumun da devlette oldu ebeler çok iyidi doktor girmiyor yani sürekli muayne gittiğin doktor girmez doğuma hergun başka doktor dogumhanede nöbet tutuyor

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ağrım var de git acile kadın doğuma gönderirler tahlilden sonra doktorun yanina gidince sezeryan günü için baskı yap doktora :)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal doğumsa gün vermezler ki zaten. Normal de bile riskli bir durum olmadığı sürece acildeki Dr bile girmiyor devlette doğuma, ebeler yaptırıyor geçki sürekli kontrole gittiğin drun gelmesini 🙄

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence saçma olmuş neden gün vermiyor bizler nasıl doğum yaptım bende devlet hastanesinde doğum yaptım ve Ramazan bayramının 2.gününe denk gelmişti doktorum yoktu ben ilçede oturuyorum İldeki diğer devlet hastanesine gönderdi orda da bilmediğim doktora denk geldim o nöbetçiymiş bi skıntı da olmadı canım gün vermeli bence
Canım normal doğum olacaksa doktor ona nasıl gün versin en fazla şu gün gel nts çektir der bende öyle olmuştu

Umutsuz.yasanmaz

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olacak ilki de sezeryan doğumum ama gün veremem dedi pandemiden dolayı veremiyoruz doğumhaneye geliceksin takibin orda yapılacak hangi dr. nöbetçiyse o doğumu gerçekleştircek dedi 😏 gelişi baş dedi ona bağladım bilmiyorum ama çok moralim bozuk bir bana mı denk geldi böylesi madem ben neden 9ay aynı dr bağlı kaldım dr dr dolaşrdım hastane içinde 🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olacak ilki de sezeryan doğumum ama gün veremem dedi pandemiden dolayı veremiyoruz doğumhaneye geliceksin takibin orda yapılacak hangi dr. nöbetçiyse o doğumu gerçekleştircek dedi 😏 gelişi baş dedi ona bağladım bilmiyorum ama çok moralim bozuk bir bana mı denk geldi böylesi madem ben neden 9ay aynı dr bağlı kaldım dr dr dolaşrdım hastane içinde 🙄
Devlette genelde hep öyle oluyor canım ama ikinci sezaryense buda mecbur öyle olacak bu durumda gün vermesi gerekirdi bence. O zaman nöbetçi Dr kimse o yapardı yine ama günü belli olurdu en azından

Tüm sayfalar yüklendi.