Panik atak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Monilu tarafından oluşturulan Panik atak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Panik atak
Konbuyu başlatan Monilu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Selam hamisler..ben esimin işi gereği hamileligimin büyük çoğunluğunu yanlız geçiriyorum. Ve bu beni korkutuyor zaman zaman özellikle de panik atagimin tuttuğu zamanlar zorlaniyorum. Benim gibi yanlız zaman geçirmek zorunda olan var mı acaba ?

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Selam hamisler..ben esimin işi gereği hamileligimin büyük çoğunluğunu yanlız geçiriyorum. Ve bu beni korkutuyor zaman zaman özellikle de panik atagimin tuttuğu zamanlar zorlaniyorum. Benim gibi yanlız zaman geçirmek zorunda olan var mı acaba ?
Cnm mrb benim de atagim tutuyo du çok kötü bir duygu ya doum dan sonra geçer ama korkun nie diycen ben doum yaptım geçti 2 hafif var inş gecer

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi bende de var malesef esim gece calisiyor suan benden dolayi gitmiyor ama sonunda gidecek kisin panik atak gecirdim evde yanlizken kapi sesi duyfum cok korktum gece panik geldi ambilans falan ama acil bisey yapamiyor pskatriye sevketyor zor siz gittiniz mi piskatriye gecenler de yine geldi hareket edemiyor insan

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi bende de var malesef esim gece calisiyor suan benden dolayi gitmiyor ama sonunda gidecek kisin panik atak gecirdim evde yanlizken kapi sesi duyfum cok korktum gece panik geldi ambilans falan ama acil bisey yapamiyor pskatriye sevketyor zor siz gittiniz mi piskatriye gecenler de yine geldi hareket edemiyor insan
Benimde öyle di sana yemin ederim ki ilk oğlumda panik atagim vardı o korku endişe hiç sorma doum na girdim bu arada ilk bebeyim sezeryan bnm taa ki masaya yatana kadar vardı çıktım amelyiatdan ne panik atagim daha oldu bine de tuttu sen dua et kökünü yenmeye çalış korkma 2 olacak benim şimdi eşim dışarda korku yok sadece bu aralar ağrılarım var rahatsız oluyorum geçer âmâ sen doum yapınca

B

Bbb

Guest

Hamileliğimin ilk gününden beri yalnızım canım. Eşim yurt dışında. Ben de panik atak geçirdim ama ben kalabalık ortamda panik atak oluyorum. Yakınında ailen arkadaşın varsa görüş konuş

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle di sana yemin ederim ki ilk oğlumda panik atagim vardı o korku endişe hiç sorma doum na girdim bu arada ilk bebeyim sezeryan bnm taa ki masaya yatana kadar vardı çıktım amelyiatdan ne panik atagim daha oldu bine de tuttu sen dua et kökünü yenmeye çalış korkma 2 olacak benim şimdi eşim dışarda korku yok sadece bu aralar ağrılarım var rahatsız oluyorum geçer âmâ sen doum yapınca
Ins gecer ben biseye korku duyarsam sinir olup icime atarsam geliyor aslinda kolay kolay korkmam ama bi sinir bi an dalginlik oldu oyle basladi gercekten ölüyorum zaten ben cok kotu

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Ins dogum yapinca gecer doguma girmeden korkudan oldumu panik atak
Doum yapınca Normel mi senin allah de gir bak açını çektiğin de hiç bir şey aklına gelmiyo yapinca geçer bebeyinni gördüğün de hele artık onu kucağına aldin mi bitiyo bende ameliyet oldum cnm korku dolusu yaşadım ağlayarak girdim ameliyat tane de kaçacaktım hatta zorla tuttular beni yatırdılar. Hepsi erkek doktor bu arada uyuşturdular bitti ameliyat çıktım o oldu daha da panik atagim olmadi inş sen de geçer ama hani korkularınla karşılaşıp yaşıyorsun ya anladin beni bilgilenir ama doum ne zaman senin hangi ilde de sin bnm malatya

Hiç korkma çocuğunu doğurmaya bak al kucağına Anne si hepsi geçer korkun da acında gecer

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Doum yapınca Normel mi senin allah de gir bak açını çektiğin de hiç bir şey aklına gelmiyo yapinca geçer bebeyinni gördüğün de hele artık onu kucağına aldin mi bitiyo bende ameliyet oldum cnm korku dolusu yaşadım ağlayarak girdim ameliyat tane de kaçacaktım hatta zorla tuttular beni yatırdılar. Hepsi erkek doktor bu arada uyuşturdular bitti ameliyat çıktım o oldu daha da panik atagim olmadi inş sen de geçer ama hani korkularınla karşılaşıp yaşıyorsun ya anladin beni bilgilenir ama doum ne zaman senin hangi ilde de sin bnm malatya

Hiç korkma çocuğunu doğurmaya bak al kucağına Anne si hepsi geçer korkun da acında gecer
Benim ilk kizimda yoktu kisin basladi panik atak oldugumu arastirip oyle anladim suan 14 haftalik hamileyim arada kalp agrisi oluyor derin nefesle geciyor bazen uykuda geliyor kalkamiyorum agrusindan sonra derin nefes almaya basliyorum ins gecer rabbim yardımcimiz olsun ben mugladayim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar