Parmak:)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima nin annesi tarafından oluşturulan Parmak:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmak:)
Konbuyu başlatan Aysima nin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar aysima 3 aylik oldu ve iki gündur bas parmagini emiyo sizde boyle oldunuz mu biraktiramiyom napmalyim .
Normal canım artık etrafında olan şeylerin ve parmağının farkında biraktiramassin sen ona emecek bir sürü şey ver yine parmağını emer 😂😂. Ben doktoruma sorduğun zaman bu geliştiğinin anlamına geliyor endişe etme çok normal bir şey demişti oğlum 6 gün sonra 6 aylık olacak nerdeyse elini hic Emmiyor yani kendiliğinden bırakmaya başladı. Minikte büyüyünce bırakacak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar aysima 3 aylik oldu ve iki gündur bas parmagini emiyo sizde boyle oldunuz mu biraktiramiyom napmalyim .
O dert bende de var 3 aylık olucagiz bizde başladık ellerini yumruk yapıp ellerine sokuyor parmakları emiyor sürekli gördüğüm an ağzından cektiriyorm emzik veriyorum ama gene yapıyor 😔

Sanırım dönemsel birşey parmak emme hareketi benim bebeğim de ilk emdiginde eyvah demiştim bide buna alışırsa ne yaparım parmağı incelir v.d diye birsürü felaket senaryoları düşünmüştüm kendimce ama kendi kendine biraktı sonra aradan zaman geçince tekrar başladı yine bıraktı derken 10. Ayını doldurdu bu aralar hiç öyle birşey görmüyorum. Endişepenecek birşey yoktur merak etme parmak emdiğini görünce emzik teklif edebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.