Parmaklarda yanma hissi

• Konbuyu başlatan Ozer21
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozer21 tarafından oluşturulan Parmaklarda yanma hissi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 417 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmaklarda yanma hissi
Konbuyu başlatan Ozer21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
O

Ozer21

Guest
Merhabalar 31 haftamdayim sol elimin parmaklarinda yanma sizi gibi durumlar mevcut benim gibi bu durumu yasayan var mi

M

Mukaddes

Guest
Benim de öyle oluyordu eller ayak yüz hespi birden şişiyordu böbrekte protein kaçağı varmış ona bağlı bi durum benim ki suan hastanedeyim yatış verdiler tansiyomda düzensizlik var eğer tansiyonum çok yukselirse sezeryana alıcaklar 28+1 hamileyim bana çok dua edin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle oluyordu eller ayak yüz hespi birden şişiyordu böbrekte protein kaçağı varmış ona bağlı bi durum benim ki suan hastanedeyim yatış verdiler tansiyomda düzensizlik var eğer tansiyonum çok yukselirse sezeryana alıcaklar 28+1 hamileyim bana çok dua edin
Çok geçmiş olsun canım bazen önemsemeyip basit gördüğümüz şeyler aksine çok önemli olabiliyor dikkatli olmakta fayda var rabbim şifa versin inşallah iyi olursun da erkenden almak zorunda kalmazlar bebeğini çok küçükmüş daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar