Pasam buyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Pasam buyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,134 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Pasam buyuyor
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DAWIT

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Annisler Dawut oglum annesini opyor kokliyor bide one dogru surunyor annesini taniyor beni gorse agliyor kucagima gelmek icin kimseye gelmek istemiyor benim kucagim gulumseyor kahkahlar atiyor babasinin bakarak ama babasina hic gelmiyor taniyor babasini.🥰🥰😉😉
Masallah😘🤩ne tatlidur şimdi o op benim yerime

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Annisler Dawut oglum annesini opyor kokliyor bide one dogru surunyor annesini taniyor beni gorse agliyor kucagima gelmek icin kimseye gelmek istemiyor benim kucagim gulumseyor kahkahlar atiyor babasinin bakarak ama babasina hic gelmiyor taniyor babasini.🥰🥰😉😉
Maşallah paşaya 😍😍🥰🥰🧿🧿🧿 Allah'ım sağlıkla büyümesini vatanına milletine dinine hayırlı insan olmasını nasip eylesin inşallah 🙏🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy masallah o yakışıklı paşaya rabbim daha güzel günlerini görmeyi de nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 öp benim yerime yakışıklıyı 😘😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canim Tabiki opeeim canim.sende canim sag salim Kayra bebegi kucagina al 🥰🥰🥰🥰
Allah razı olsun kuzum valla son 38 gün kaldı ama Kayra ne zaman gelecek diye sabırsızlanıyorum artık 😍😍Rabbim cümlemizi sağ salim evlatlarına kavuştursun ınşallah 🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.