Pembe akıntım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sahramm tarafından oluşturulan Pembe akıntım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pembe akıntım var
Konbuyu başlatan Sahramm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sahramm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.. 5+3 günlük hamileyim iki gün önce Pembe akıntım oldu ertesi gün kahverengi akıntım oldu ağrım sancım yok yerleşme kanaması olabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

M

Meca

Guest
Düşük tehlikesi var benimde aynıydı.İgne ve progestan hap verdi.Bu haftar çok hassas en ufak leke bile ciddiye alinmali

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.. 5+3 günlük hamileyim iki gün önce Pembe akıntım oldu ertesi gün kahverengi akıntım oldu ağrım sancım yok yerleşme kanaması olabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Doktora git en güzeli çünkü kimin de yerleşme kanaması oluyır kiminde olmuyır

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım yerleşme kanaması da olabilir düşük riski de olabilir gitseydin bi dra keşke. Şimdi nasılsın?

Sahramm

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım yerleşme kanaması da olabilir düşük riski de olabilir gitseydin bi dra keşke. Şimdi nasıls
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım yerleşme kanaması da olabilir düşük riski de olabilir gitseydin bi dra keşke. Şimdi nasılsın?
Henüz dr gidemedim ama akıntım geçti şuan bir sorun yok gibi gözüküyor. Sadece akşam bulantilarim oluyo. Pazartesi kontrolüm var bakalım. Açıkçası evham yapmak istemiyorum. Dr gidipte bunun icinmi geldin demelerini istemiyorum. Açık kırmızı kan gelmediği sürece sorun yok diyolar

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Henüz dr gidemedim ama akıntım geçti şuan bir sorun yok gibi gözüküyor. Sadece akşam bulantilarim oluyo. Pazartesi kontrolüm var bakalım. Açıkçası evham yapmak istemiyorum. Dr gidipte bunun icinmi geldin demelerini istemiyorum. Açık kırmızı kan gelmediği sürece sorun yok diyolar
Pembe akıntı da normal değil canım kime ne istediğin zaman gidersin evham yapmak değil bence bu gerekli gidilmesi gereken bir durum. Neyse sevindim iyi olmana kontrolüne az kalmış zaten bi sıkıntı yoktur inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Bunun için diye bişey mi var sen hamilesin herşey olabilir böyle düşünüyor gitmemezlik etme sakın

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Pembe akıntı da normal değil canım kime ne istediğin zaman gidersin evham yapmak değil bence bu gerekli gidilmesi gereken bir durum. Neyse sevindim iyi olmana kontrolüne az kalmış zaten bi sıkıntı yoktur inşallah
Valla benim 2kere kanamam oldu 2kere kahgerengi akinti korkutmak istemem seni ama benim hep sorun cikti şimdi de yatak istiratindeim gebeliğim riskli o yuzden erteleme doktora görün derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar