Perdelerim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Perdelerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Perdelerim
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız burda çok güzel sohbetlerimiz olduğu için bu seferki sorum konumuzla alakasız benm perdelerim herşeyim yepyeni ama soba kullandığımda dolayı perdelerim isli olmuş onları temizlemem gerek o nasıl eski haline döner bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz🌸

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız burda çok güzel sohbetlerimiz olduğu için bu seferki sorum konumuzla alakasız benm perdelerim herşeyim yepyeni ama soba kullandığımda dolayı perdelerim isli olmuş onları temizlemem gerek o nasıl eski haline döner bilginiz varsa yardımcı olabilirmisini
Kızlar nasılsınız burda çok güzel sohbetlerimiz olduğu için bu seferki sorum konumuzla alakasız benm perdelerim herşeyim yepyeni ama soba kullandığımda dolayı perdelerim isli olmuş onları temizlemem gerek o nasıl eski haline döner bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz🌸
Gecesine suya ısla sabah Makineye atarken perdenin içine bir tane bulaşık tableti koy üzerine de 1 yemek kaşığı toz şeker serpiştir bunu istersen deterjanın üstüne de dökebilirsin ben hep böyle yıkarım bembeyaz olur

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım makinaya at perdeleri önce deterjansız 28 dkk yıkaki isi tozu geçsin çamur gibi olmasın üst kısımları. Daha sonra perde ayarına gelip ön yıkama şeklinde yıkama yap. Tertemiz olur. Bu arada tablet tülleri çürütüyor canım haberin olsun.

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Canım makinaya at perdeleri önce deterjansız 28 dkk yıkaki isi tozu geçsin çamur gibi olmasın üst kısımları. Daha sonra perde ayarına gelip ön yıkama şeklinde yıkama yap. Tertemiz olur. Bu arada tablet tülleri çürütüyor canım haberin olsun.
Teşekkür ederim canım benim inşallah beyazlarlar🥰🌹

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bilmiyordum ben hep kullanırım tablet 🤦🏼‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar