Peynirimsi akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Peynirimsi akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Peynirimsi akinti
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 24 saat önce fitil kullandım sabah kusunca birz zorlanma oldu peynirimsi bir akıntı geldi korkulacak bsy mi acaba fitilin erimiş halı mi bu arada 18 haftalık hamileyim

Son düzenleme:
Kızlar 24 saat önce fitil kullandım sabah kusunca birz zorlanma oldu peynirimsi bir akıntı geldi korkulacak bsy mi acaba fitilin erimiş halı mi bu arada 18 haftalık hamileyim
bence fitil erimiştir canım ben düşük engelleyici fitil kullanmıştım fitili koyunca aynı şey bende de oluyordu sen ne için kullanıyorsun

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bende enfeksiyon için kullandım ama fazla vermemişti fitil çünkü diğerinde fitil olarak alıyordum enfeksiyon içinde fitil verince diğerini ağızdan aldım o bitene kadar ama dediğim gibi korkma fitil eriyince oluyor bide inşallah enfeksiyonun bi an önce geçer çok dikkat et
İnşallah canm Allah büyüktür doktorun dediklerini yapıyorum bakalım artk inşallah sağ salim bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alirzda bu günler de geçer gider Allah izniyle 🤗🤲

İnşallah canm Allah büyüktür doktorun dediklerini yapıyorum bakalım artk inşallah sağ salim bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alirzda bu günler de geçer gider Allah izniyle 🤗🤲
İnşallah canım sağlıkla bebişini kucağına alırsın ben doğumumu yaptım darısı sizlere sağlıkla güzel ve hayırlı doğumlarınız olur Allahın izniyle inşallah🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Fitil den kaynaklıdır canım korkma sıkıntı olmaz. Bide gebelik boyunca normalde de beyaz akıntı olabiliyor zaten korkulacak bi durum değil o

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum gece fitili hazneye yerleştiriyorum ertesi gün neredeyse gün boyu içeride kalan tortular dışarıya atılıyor zaten öyle de olması gerekiyormuş

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Fitil den kaynaklıdır canım korkma sıkıntı olmaz. Bide gebelik boyunca normalde de beyaz akıntı olabiliyor zaten korkulacak bi durum değil o
Cok teşekkür ederim 🤗😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kullanıyorum gece fitili hazneye yerleştiriyorum ertesi gün neredeyse gün boyu içeride kalan tortular dışarıya atılıyor zaten öyle de olması gerekiyormuş
Bir an korktum öyle birden gelince çok şükür normal miş🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar