Sorum var Pişt kızçeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Pişt kızçeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 435 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişt kızçeler
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Oturunca uzatamıyorum ayaklarımı anca sırt üstü yapıp kaldırıyotum ondada belim kitleniyor yardımla kalkıyorum o kadar hantalım ki anlatamam oturup ağlıyorum. Ayakkabı terlik olmuyor diye yürüyüşe ara vermiştim yarın tekrar başlayacağım bakalım rabbim yardımcımız olsun hepimize kolaylık nasip etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oturunca uzatamıyorum ayaklarımı anca sırt üstü yapıp kaldırıyotum ondada belim kitleniyor yardımla kalkıyorum o kadar hantalım ki anlatamam oturup ağlıyorum. Ayakkabı terlik olmuyor diye yürüyüşe ara vermiştim yarın tekrar başlayacağım bakalım rabbim yardımcımız olsun hepimize kolaylık nasip etsin
Kuzum bol bol yürüyüş yap iyi gelir

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım. Merkez. Yok ne karı palandöken de azıcık var hiç kar görmedik 🤭 komik bi kış, 🤭
Anaaa 🫨 biz ordayken kar fırtınası olurdu ona rağmen okula giderdik fakültenin bahçesinde öğrenirdik tatil verildiğini bir daha fırtınayla boğuşa boğuşa yenişehire dönüş 😁 tabi g3 alırsa 😁😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar