Plazma pen leke cihazi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Plazma pen leke cihazi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 227 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plazma pen leke cihazi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ay yeni duydum araştırdım plazma pen diye bi cihaz warms ciltteki çil ben et beni qibi lekeleri siliyorms hiç yaptıran yada kullanan warmi ewde 🤔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ay yeni duydum araştırdım plazma pen diye bi cihaz warms ciltteki çil ben et beni qibi lekeleri siliyorms hiç yaptıran yada kullanan warmi ewde 🤔
Evde nasıl yapılır bilmiyorum canım ama güzellik merkezinde bu işte deneyimli kişiler tarafından yapanlara yaptır canım Allah göstermesin yüzünde istemediğin bı defarmasyon olabilir

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Evde nasıl yapılır bilmiyorum canım ama güzellik merkezinde bu işte deneyimli kişiler tarafından yapanlara yaptır canım Allah göstermesin yüzünde istemediğin bı defarmasyon olabilir
Tredyolda okudum coqu kişi kendi yaptqini we başarılı olduqunu yazms kuşum. Bende oyle yaptrcaktim ama yorumlara denk qelince burda sorayım yaptıran wardr belki dedm yada kullanan

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Hamileysen ışınli lazerli şeylerden bence biraz kacinmalisin..doktorlar ve bu urunleri satanlar dahil tam olarak hamilelikte ne gibi zararlar veridigini tespit edemedikleri icin riskli buluyorlar..bende ipl almistim ve suan kullanamiyorum hamile oldugum icin riskli buluyorum..

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hamileysen ışınli lazerli şeylerden bence biraz kacinmalisin..doktorlar ve bu urunleri satanlar dahil tam olarak hamilelikte ne gibi zararlar veridigini tespit edemedikleri icin riskli buluyorlar..bende ipl almistim ve suan kullanamiyorum hamile oldugum icin riskli buluyorum..
Hamile deqilm kuşum 2 ay önce doqum yaptım düşünceli yorumn için teşekkür ederim çok saol 💜🤗🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar