Plesanta previa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde CınarHira tarafından oluşturulan Plesanta previa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,689 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesanta previa
Konbuyu başlatan CınarHira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

CınarHira

Kayıtlı Üye
rank
Canım anlatamadim galiba ben bu gebeligimden önce düşük yapmıştım doktor ecopirin kan sulandirici verdi 8 aya kadar kullanicaksin dedi plesanta previa olduğunu öğrendim acaba kan sulandiriciya devam etsemmi plesanta previa olduğu için kanamam olursa doktorlar durduramayiz dediler ondan dolayı çok korkuyorum normalde perinatoloji bölümüne gidiyorum idrar yolu enfeksiyonu olduğu için bugün kadın doğuma gittim ona sordum kan sulandiriciyi kullansam bi zarari olurmu diye perinatolojiye sor dedi onada randevum 27 Nisan daha çok var yani acaba kullansam bi zarari olurmu iki arada kaldım gerçekten zaten moralim bozuldu bugün doktor bebegin kafası iki hafta önde gidiyor dedi bi sıkıntı olmaz insallah inanın hangisini dusunecegimi sasirdim zaten erken doğum riskim var agrilarim çok oluyor sürekli yatiyorum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım anlatamadim galiba ben bu gebeligimden önce düşük yapmıştım doktor ecopirin kan sulandirici verdi 8 aya kadar kullanicaksin dedi plesanta previa olduğunu öğrendim acaba kan sulandiriciya devam etsemmi plesanta previa olduğu için kanamam olursa doktorlar durduramayiz dediler ondan dolayı çok korkuyorum normalde perinatoloji bölümüne gidiyorum idrar yolu enfeksiyonu olduğu için bugün kadın doğuma gittim ona sordum kan sulandiriciyi kullansam bi zarari olurmu diye perinatolojiye sor dedi onada randevum 27 Nisan daha çok var yani acaba kullansam bi zarari olurmu iki arada kaldım gerçekten zaten moralim bozuldu bugün doktor bebegin kafası iki hafta önde gidiyor dedi bi sıkıntı olmaz insallah inanın hangisini dusunecegimi sasirdim zaten erken doğum riskim var agrilarim çok oluyor sürekli yatiyorum ya
Ayakta kalmayacaksin diyo her an kanamam olabilirmiş plesanta tamı rahim ağzını kapatmış daha 29 haftalik bana dua edin lütfen Sancim oluyor çok

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank

Ayakta kalmayacaksin diyo her an kanamam olabilirmiş plesanta tamı rahim ağzını kapatmış daha 29 haftalik bana dua edin lütfen Sancim oluyor çok
Anladım canm rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲 🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin

CınarHira

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah bi skntı yoktur ve skıntı olmaz sen sıkma canını Allahım acil şifa versin ve inşallah sağlıklı bi şekilde bebişin doğar ve kucağına alırsın🙏🙏
Aminn inşallah allah razı olsun sizden dualariniz için teşekkür ederim allahım hepimizin yüzünü guldursun ins

Allah büyük canm sıkma canını
Allah razı olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar