Plesentanin aşağıda olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Plesentanin aşağıda olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesentanin aşağıda olmasi
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bugün doktora gittim plesenta rahim ağzını kapatmış 24 haftadayiz heran kanaman olabilir normal doğumda böyle devam ederse olmaz dedi bu durumu yaşayaniniz varmı internetten araştırdım biraz şuan çok kötüyüm 😥

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bugün doktora gittim plesenta rahim ağzını kapatmış 24 haftadayiz heran kanaman olabilir normal doğumda böyle devam ederse olmaz dedi bu durumu yaşayaniniz varmı internetten araştırdım biraz şuan çok kötüyüm 😥
Gorumcem de vardi cnm 32 haftada kanamasi oldu 2 haftadan fazla hastanede yatti en sonundq 35 haftaliklen doguma aldilar

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Dün hastaneden çıktım bu durum yüzünden, 2 gün hastanede yattım. Leke gelmeye başladı hastaneye gittim kan uyuşmazlığımız olduğu için önce ondan mı diye baktılar daha sonra ultrasona alınca fark etti ki doktor rahim aşağıda ve cinsel ilişkiyi yasakladı böyle giderse sezaryen olur dedi gönderdi akşamında tekrar lekem olunca hemen hastaneye yatırdılar ve kan uyuşmazlığı iğnesi, progestan iğnesi vurdular. Şuan progestanı fitil olarak almaya başladım lakin lekelenmem hala devam ediyor. Doktor pedi dolduracak şekilde olursa ve suyun gelirse hemen gel dedi inanın moralim inanılmaz kötü Allahtan başka yardımcımız yok Rabbim şifa versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca bende 21. Haftadayım Allah sana yaşatmasın benim durumumu inşallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcem de vardi cnm 32 haftada kanamasi oldu 2 haftadan fazla hastanede yatti en sonundq 35 haftaliklen doguma ald

Dün hastaneden çıktım bu durum yüzünden, 2 gün hastanede yattım. Leke gelmeye başladı hastaneye gittim kan uyuşmazlığımız olduğu için önce ondan mı diye baktılar daha sonra ultrasona alınca fark etti ki doktor rahim aşağıda ve cinsel ilişkiyi yasakladı böyle giderse sezaryen olur dedi gönderdi akşamında tekrar lekem olunca hemen hastaneye yatırdılar ve kan uyuşmazlığı iğnesi, progestan iğnesi vurdular. Şuan progestanı fitil olarak almaya başladım lakin lekelenmem hala devam ediyor. Doktor pedi dolduracak şekilde olursa ve suyun gelirse hemen gel dedi inanın moralim inanılmaz kötü Allahtan başka yardımcımız yok Rabbim şifa versin

Ayrıca bende 21. Haftadayım Allah sana yaşatmasın benim durumumu inşallah
Çok geçmiş olsun Allahım hayırlısı ile tamamına erdirsin sanırım bu problemi yaşayan herkes mutlaka erken doğum ve kanama ile sonuçlanıyor çok zor bir durum şuan okadar tedirginim ki bunun hicmi tedavisi yok bana herhangi bir ilaç yazmadı tedavi sordum gözünün yerini degisebilirmisin buda öyle birşey dedi Allahım esirgesin hepimizi yavrularımıza beraber

Gorumcem de vardi cnm 32 haftada kanamasi oldu 2 haftadan fazla hastanede yatti en sonundq 35 haftaliklen doguma aldil

Gorumcem de vardi cnm 32 haftada kanamasi oldu 2 haftadan fazla hastanede yatti en sonundq 35 haftaliklen doguma aldilar
Geçmiş olsun şimdi nasıllar peki sağlıklı uzun ömrü olsun bebisin daha çok küçük 24 yeni bitecek kafayı yicem internetten de okuyunca hepten ölüyorsun resmen

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Bana kanama olmadığı sürece normal dedi çünkü benim hep leke şeklindeydi progestanı almaya başladım vajinaya koyuyorum o şekilde canım ama bana sorsan asla moral bozmamak elde olmuyor Allah bilir daha dün çıktım işte hastaneden bundan sonrası hayırlısı haftamız da küçük maalesef erken doğum elbette çok korkutuyor. Pzt hastaneye gideceğim kontrole çağırdılar. Allah seninki ile beraber cümlemizi korusun

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bana kanama olmadığı sürece normal dedi çünkü benim hep leke şeklindeydi progestanı almaya başladım vajinaya koyuyorum o şekilde canım ama bana sorsan asla moral bozmamak elde olmuyor Allah bilir daha dün çıktım işte hastaneden bundan sonrası hayırlısı haftamız da küçük maalesef erken doğum elbette çok korkutuyor. Pzt hastaneye gideceğim kontrole çağırdılar. Allah seninki ile beraber cümlemizi korusun
Amin canım hayırlı haberler alırsın inşallah cumlemizinkini korusun canim 🙏🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bana da ayrıntılı ultrasonda aşağıda dediler 5 gün sonra tekrar doktora gittiğimde yukarı çıkmışti hiç korkma bol dua et dinlen inşallah seninki de yukarı çıkar çıkmazsa da annesi sezeryanla kavuşursun bebişine cinsel ilişki yasak kuzum ağır kaldırmak vs yasak merdiven çıkarken de dikkat et demişti doktorum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bana da ayrıntılı ultrasonda aşağıda dediler 5 gün sonra tekrar doktora gittiğimde yukarı çıkmışti hiç korkma bol dua et dinlen inşallah seninki de yukarı çıkar çıkmazsa da annesi sezeryanla kavuşursun bebişine cinsel ilişki yasak kuzum ağır kaldırmak vs yasak merdiven çıkarken de dikkat et demişti doktorum
Sizede geçmiş olsun kaç haftalık bebeğiniz sağlıkla tamamına erdirsin Allahım sizide bebeğinize sağlıkla kavuşturmayi nasip etsin

Benimkide öyleymiş ultrason söylemedi canı çıkasıca.
Palasenta bebekden önce ayrılmışdı kan yığılıb kalmış avil sezeryana aldılar beni 39 haftalık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar