Prensesimin doğum gününden 😀❤️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Prensesimin doğum gününden 😀❤️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Prensesimin doğum gününden 😀❤️🥰
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canm ailem eşim annem ve yeğenim video aticaktim ama video buyuk diyor atamıyorum küçük bir kaza oldu pasta söndürürken kızım mahsetlere birden elini sürdü çok az birşey yandı 😔

Ekli dosyalar

• IMG-20221120-WA0078.jpg
    IMG-20221120-WA0078.jpg
    365 KB · Görüntüleme: 156
  • IMG-20221120-WA0027.jpg
    IMG-20221120-WA0027.jpg
    375 KB · Görüntüleme: 158

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Canm ailem eşim annem ve yeğenim video aticaktim ama video buyuk diyor atamıyorum küçük bir kaza oldu pasta söndürürken kızım mahsetlere birden elini sürdü çok az birşey yandı 😔
Sağlıklı, hayırlı yaslari olsun kuzumun, iyiki doğmuş 🤲🥰 ve de çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
dogum gunun kutlu olsun canim aselim♥️iyki dogdun
Çok teşekkür ederim birtanem ❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım çocukların en hareketli zamanlari yeni yeni yürüyüp, kosabiliyorlar diye çok aktif, çok meraklı oluyorlar
Evet kuzum ya ama evde tek sessizliğe alışmış ya kalabalıkta ay ne kdsr huysuz oldu ne kdar huysuz oldu Allah razı olsun yengemler ben hizmet edeceğime valla mutfakta ki o kdsr dünya bulaşığı halledip gittiler sen bu cadıyla wc gidemezsin kız bune bu kdar cadı hiç durmuyor ağlıyor hep diye 😀 ah dedim bu ben cadıyla dip bucak temizlik birde dünya malzeme yaptım resimdekiler görsel için bir masa da doluydu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Çok teşekkür ederim birtanem ❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum ya ama evde tek sessizliğe alışmış ya kalabalıkta ay ne kdsr huysuz oldu ne kdar huysuz oldu Allah razı olsun yengemler ben hizmet edeceğime valla mutfakta ki o kdsr dünya bulaşığı halledip gittiler sen bu cadıyla wc gidemezsin kız bune bu kdar cadı hiç durmuyor ağlıyor hep diye 😀 ah dedim bu ben cadıyla dip bucak temizlik birde dünya malzeme yaptım resimdekiler görsel için bir masa da doluydu
canim o kaynanmi?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayy maşallah 🧿🥰 Rabbim hayırlı yaşlar günler nasip etsin. Nazarlardan kaza belalardan saklasın gözlesin inşallah 🙏❤️ bu arada süsler masa ikramlıklar şahane gözüküyor ellerine sağlık canım benim 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar