Prilam bulantı habı acil kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnşirah 0824 tarafından oluşturulan Prilam bulantı habı acil kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prilam bulantı habı acil kızlar
Konbuyu başlatan İnşirah 0824
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim biraz fazla bulantim var doktora gittim bugün prilam diye bı ilaç yazdı daha önce kullananlar olmuştu burda öyle hatırlıyorum recetem var ama eczaneye gidecek takatim yok siz ne kadara almıştınız fiyat olarak

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim biraz fazla bulantim var doktora gittim bugün prilam diye bı ilaç yazdı daha önce kullananlar olmuştu burda öyle hatırlıyorum recetem var ama eczaneye gidecek takatim yok siz ne kadara almıştınız fiyat olarak
13 tl ödemesi oluyor benim ama içinde muayene ücreti filan da oluyor

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Bn de ondan kullaniyom cok faydasini gordum doktor bana gece uyurken 2 tane at dedi gecmesse gun icinde bi tand daha at dedi 2 bni kesti analik hali diye yazdi bizim doktor parasiz aldik

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ben yazdirmadan almıştım 70 TL arkadaşım 45 TL almıştı reçeteyle bilmiyorum gerçek fiyatını🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar