Sorum var Prilam. Bulantı ilacı

• Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemeymen kerem tarafından oluşturulan Prilam. Bulantı ilacı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prilam. Bulantı ilacı
Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öykü'nün annesi ❤️
F

Fatmaaaa

Guest
26 hafta oldu hala bulantidan dolayı kullanıyorum benimle aynı durumda Olan var mı
Bende 34+4 deyim hala bulantı ilaciyla ayakta duruyorum hamileligimin ilk gününden beri hemde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 34+4 deyim hala bulantı ilaciyla ayakta duruyorum hamileligimin ilk gününden beri hemde
A sınıfı bir ilacmis en zararsız hamileler için öle diyor doktor ama yine de insan korkuyor..az kalmis canım senin doğum sağlıkla kucağına al insallah

A sınıfı bir ilacmis en zararsız hamileler için öle diyor doktor ama yine de insan korkuyor..az kalmis canım senin doğum sağlıkla kucağına al insallah

Son düzenleme:

Öykü'nün annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
26 hafta oldu hala bulantidan dolayı kullanıyorum benimle aynı durumda Olan var mı
32.haftafayim hafta bir iki tane alıyorum önceleri de günde üç tane kullandığım bile oldu şimdi de gaviscona talim ediyorum 🥺

İlk gebeligimde kızım da da 9 ay kustum ama bu ilaç yoktu o zaman keşke olsaydı yeni bir ilacmis iki yıllık dedi doktorum kesinlikle etkili güzel

İlk gebeligimde kızım da da 9 ay kustum ama bu ilaç yoktu o zaman keşke olsaydı yeni bir ilacmis iki yıllık dedi doktorum kesinlikle etkili güzel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar