prilam ise yaramiyor ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seymanur tarafından oluşturulan prilam ise yaramiyor ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 800 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı prilam ise yaramiyor ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan Seymanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3kiz annesi

Seymanur

Kayıtlı Üye
rank
4 aylik hamileyim ne yersem cikaryorum ne zman gececek bilgisi olan varmi ya cik kötü oluyorum doktor priliam verdi omce ise yariodu susn yaramio bilgisi olan ne zaman gecer tahminen ikk gebeliğim

Sessiz hüzünüm

Kayıtlı Üye
rank
4 aylik hamileyim ne yersem cikaryorum ne zman gececek bilgisi olan varmi ya cik kötü oluyorum doktor priliam verdi omce ise yariodu susn yaramio bilgisi olan ne zaman gecer tahminen ikk gebeliğim
Kisiye gore degisiyo canim ben ilk gebeligimde doguma bile kusa kusa gittim simdiyse 25+2 gunlugum hala ilac kullaniyom kullandigim ilac cok agir bi ilac sanirim foguma kadar kullancam.ama ilk gebeligimde iki ay falan ilac kullandim 5 aylik falanken biraktim simdi biraksam idare edemiyorum sende dayanabiliyisan agir ilaclar alma zencefil falan iyi geliyomus hatta zencefilli tabletler varmis bende denicem Ben ,onlari dene bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kisiye gore degisiyo canim ben ilk gebeligimde doguma bile kusa kusa gittim simdiyse 25+2 gunlugum hala ilac kullaniyom kullandigim ilac cok agir bi ilac sanirim foguma kadar kullancam.ama ilk gebeligimde iki ay falan ilac kullandim 5 aylik falanken biraktim simdi biraksam idare edemiyorum sende dayanabiliyisan agir ilaclar alma zencefil falan iyi geliyomus hatta zencefilli tabletler varmis bende denicem Ben ,onlari dene be
Bide bulanti bileklikleri varmis youtubda bi kadin anlatiyodu ne kullanmissa iyi gelmemis hatta agir ilaclar bile fayda etmemis ama bileklikler aninda fayda etmis benim o bileklikleri bulmaya imkanim. yok onlari bi dene herkesede ayni faydayi gosterirmi bilmem ama denemeye deger bence

Son düzenleme:

Seymanur

Kayıtlı Üye
rank
Kisiye gore degisiyo canim ben ilk gebeligimde doguma bile kusa kusa gittim simdiyse 25+2 gunlugum hala ilac kullaniyom kullandigim ilac cok agir bi ilac sanirim foguma kadar kullancam.ama ilk gebeligimde iki ay falan ilac kullandim 5 aylik falanken biraktim simdi biraksam idare edemiyorum sende dayanabiliyisan agir ilaclar alma zencefil falan iyi geliyomus hatta zencefilli tabletler varmis bende denicem Ben ,onlari dene bence

Kisiye gore degisiyo canim ben ilk gebeligimde doguma bile kusa kusa gittim simdiyse 25+2 gunlugum hala ilac kullaniyom kullandigim ilac cok agir bi ilac sanirim foguma kadar kullancam.ama ilk gebeligimde iki ay falan ilac kullandim 5 aylik falanken biraktim simdi biraksam idare edemiyorum sende dayanabiliyisan agir ilaclar alma zencefil falan iyi geliyomus hatta zencefilli tabletler varmis bende denicem Ben ,onlari dene be

Bide bulanti bileklikleri varmis youtubda bi kadin anlatiyodu ne kullanmissa iyi gelmemis hatta agir ilaclar bile fayda etmemis ama bileklikler aninda fayda etmis benim o bileklikleri bulmaya imkanim. yok onlari bi dene herkesede ayni faydayi gosterirmi bilmem ama denemeye deger

Anladim canim peki senin o ağır kullandigim dedin ilacin ismi ne bulanti ikacimi doktorunmu verdu

Anladim canim peki senin o ağır kullandigim dedin ilacin ismi ne bulanti ikacimi doktorunmu verdu

Sessiz hüzünüm

Kayıtlı Üye
rank

Doktorda yazmasini ben istedim 10 haftaliktim o zaman surekli doktorada gidemiyomki sorayim sordum kusuyosan surekli,devam et demisti baska bi doktor, o zamnda 17 haftaliktim .o zaman zofer diye bi ilacti 2 ay kadar onu kullandim sonra eczaci zofer kalmamis ONZYD verdi ayni ilactanmis kiside cok iyi etki ediyo ikiside 4 mg ama yarim yarim aliyom bi kac gune dorde bolup icmeye baslicam gunde 1 mg oluyo yani birakamiyom ne kadr azaltabilsem o kdr iyi olcak

Doktorda yazmasini ben istedim 10 haftaliktim o zaman surekli doktorada gidemiyomki sorayim sordum kusuyosan surekli,devam et demisti baska bi doktor, o zamnda 17 haftaliktim .o zaman zofer diye bi ilacti 2 ay kadar onu kullandim sonra eczaci zofer kalmamis ONZYD verdi ayni ilactanmis kiside cok iyi etki ediyo ikiside 4 mg ama yarim yarim aliyom bi kac gune dorde bolup icmeye baslicam gunde 1 mg oluyo yani birakamiyom ne kadr azaltabilsem o kdr iyi olcak
Bu ilaclari kanser hastalari kullaniyo normalde ama cok agir bulantisi olanlara doktorlar yaziyo bazilarida tavsiye etmiyo ama yapck bidi yok

Bu ilaclari kanser hastalari kullaniyo normalde ama cok agir bulantisi olanlara doktorlar yaziyo bazilarida tavsiye etmiyo ama yapck bidi yok

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Genelde hareket edene kadar ancak geçer ama prilam çok iyi bende kullanıyorum gece yatmadan önce iki tane alıp yatıyorum çok kusarsan gündede iki tane alabilirsin sabah aç karna bide öğlen yemekten yarım saat önce dört tane alınabiliyor bildiğim kadarıyla bide süt iç iyi gelir çubuk kraker al tuzlu iyi gelir

3

3kiz annesi

Guest
Ben 2 gebeligimdede doguma kadar kustum bundada oyle ama gece doktorum 2tane prilam al diyene kadar gece 2 tane aldigimda biraz rahatliyorum mide bulantisi olsada bazen kusma olmuyo o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar