Prima Bebek bezi fişleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Prima Bebek bezi fişleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,131 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Prima Bebek bezi fişleri
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Sizi rahatsız ediyorsam şimdiden çok özür dilerim bişey isteyebilir miyim sizden? Prima Bebek bezi kullanan arkadaşlarımız bana fişlerini atabilirmi rica etsem? Ben Prima kulübü uygulamasını kullanıyorum Prima bebk bezi kazanmak için kalp kazanmam gerekiyor.prima bezleri çok pahalı olduğu için ödülden faydalanmak istiyorum bir kereliğine.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Sizi rahatsız ediyorsam şimdiden çok özür dilerim bişey isteyebilir miyim sizden? Prima Bebek bezi kullanan arkadaşlarımız bana fişlerini atabilirmi rica etsem? Ben Prima kulübü uygulamasını kullanıyorum Prima bebk bezi kazanmak için kalp kazanmam gerekiyor.prima bezleri çok pahalı olduğu için ödülden faydalanmak istiyorum bir kereliğine.
Kız pahalı olduqnu biliyorsun niye illede prima diyosun bacim. Kazansan 3 5 paket diyelim bilmiyorum da sonrasını nasıl alacaksın.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Olsun canım benim düşünmen yeterli 😊 valla ben en ucuz hangisiyle onu kullanıyorum bütçeme hangisi uygunsa kullanıyorum bebeğimin cildine zarar vermediği sürece ucuz kullanıyorum 😃
Ben oqlumda da canbebe kullandım kizimdada kullanıyorum kuşum. Fiyati azda olsa uyqun bna qore kaliteside iyi. Sanada tawsiye ederim 😊

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda da canbebe kullandım kizimdada kullanıyorum kuşum. Fiyati azda olsa uyqun bna qore kaliteside iyi. Sanada tawsiye ederim 😊
Can bebe iyi bir marka şuana kadar hiç kullanmadım ama kullanlar ve memnun olanlar var 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tavsiyen için teşekkür ederim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar