Progestan ilaç kullanıp ne yapmam gerekiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Biranne12 tarafından oluşturulan Progestan ilaç kullanıp ne yapmam gerekiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan ilaç kullanıp ne yapmam gerekiyor
Konbuyu başlatan Biranne12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Biranne12

Biranne12

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 5+4 haftalık hamileyim Dün düşük riskim var diye Doktor Progestan ilaç verdi Bir hafta on gün uzan 15 gün sonra gel tekrar bakalım ve bebeğin kalp atışına bakalım dedi. Kanamam dursa bile ilacı içmeye devam etmelimiyim 15 gün sonra görünene kadar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar 5+4 haftalık hamileyim Dün düşük riskim var diye Doktor Progestan ilaç verdi Bir hafta on gün uzan 15 gün sonra gel tekrar bakalım ve bebeğin kalp atışına bakalım dedi. Kanamam dursa bile ilacı içmeye devam etmelimiyim 15 gün sonra görünene kadar
Geçmiş olsun canım doktorunun söylediği şekilde ilacı içmeye devam et progestan kuvvetli bı ilaç şifa olsun inşallah 🙏

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Evet 3ay risk vardr çoğu gebelkte progestan bunun için veriliyor hormonu düzene sokmak için ve rahımi desteklemek için. Ayrıca pruluton depot iğne kullansanz daha iyi olurdu mademki kanamanz var doktor neden vermedikş düşük önleyici iğnedir bu. Bol su için çok hareket etmeyn yatın dinlenin geçmş olsn

K

Kızannesi

Guest
Benim de ilk gebeligim en baştan düşük riskim vardı kaç defa acillik oldum progestan verildi hap olarak iğne olarak da hergun oldum proliton haftalık ignede oldum benim bebeğim çok aşağıda birde ben düşük riskini öğrendim den beri hep yattım ama ayağımın altına yastıklar koydum halada koyuyorum uyurken bile ayaklarım havada şuan 24, haftaligim inşallah bir sorumum olmaz doktor 6 aya kadar düşük riskin var dedi ben hala progestan kullanıyorum kanamam olmamasına rağmen 10 gün sonra bırakıyorum

Biranne12

Kayıtlı Üye
rank
Evet 3ay risk vardr çoğu gebelkte progestan bunun için veriliyor hormonu düzene sokmak için ve rahımi desteklemek için. Ayrıca pruluton depot iğne kullansanz daha iyi olurdu mademki kanamanz var doktor neden vermedikş düşük önleyici iğnedir bu. Bol su için çok hareket etmeyn yatın dinlenin geçmş olsn
Tam olarak kırmızı kan şeklinde bir kanama değildi çok hafiften çok açık bir renkte sulu kahve gibi bir renkti ister istemez korktum ve doktor bunu verdi iki gün oluyor şu anda olan akıntım da durdu umarım devam etmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar