Progestanla kahverengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saizhen tarafından oluşturulan Progestanla kahverengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 415 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestanla kahverengi akıntı
Konbuyu başlatan Saizhen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Saizhen

Kayıtlı Üye
rank
6.haftadayim kahverengi akıntım var doktor progestan fitil verdi üç gündür kullanıyorum akıntı devam ediyor böyle olan var mı?

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
C
6.haftadayim kahverengi akıntım var doktor progestan fitil verdi üç gündür kullanıyorum akıntı devam ediyor böyle olan var mı?
Canim devam ediyorsa niye bekledin ki bunca gün doktoruna sor Allah koruusn bebeğine bir şey olmasın uzanıp dinleniyor musun.. sen en iyisi doktora git ve bol bol uzan ayaklarını uzat dinlen ağır iş yapma geçmiş olsun

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğimn başından beri vajinadan progestan kullanıyorum 7+5 im arada açık kahverengi damla gelirdi nadirende olsa doktora sordum österojen hormonundan kaynaklı oluyormuş korkma dedi .. sadece kahverengi leken yoğunsa çoksa yada kan görürsen doktora gitmemi söylemşti düşük önleyici iğne vuruyolar çnkü.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar