Promalt içecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervaa tarafından oluşturulan Promalt içecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 375 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Promalt içecek
Konbuyu başlatan Mervaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Mervaa

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar doğumum gerçekleşti çok şükür sütümle alakalı biraz problem yaşıyorduk e bebekten alkolsüz anne sütü arttırıcı promalt içeceği aldım ayrıca da bugün 1 aylık aşımızı olduk bebeğim biraz ishal oldu içecek yapar mı şeker oranı yüksek bir içecek ne olur bana yardımcı olun??

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar doğumum gerçekleşti çok şükür sütümle alakalı biraz problem yaşıyorduk e bebekten alkolsüz anne sütü arttırıcı promalt içeceği aldım ayrıca da bugün 1 aylık aşımızı olduk bebeğim biraz ishal oldu içecek yapar mı şeker oranı yüksek bir içecek ne olur bana yardımcı olun??
Yan etkilerini filan okudunmu kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İçeceğin yapma ihtimali yok bence süt artırıcı olduğu için içindeki maddeler bebeği rahatsız edecek değildir diye düşünüyorum canım. Bence deneme yap 1-2 gün içme bebeğini takip et düzelme varsa içecekten olma ihtimali düşünülür

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım bende civilden malt içeceği aldım lakin bebeğimde bi değişiklik olmadı. Bu içeceklerin yapacağını sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.