Sorum var Protein kaçağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifyldrm tarafından oluşturulan Protein kaçağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Protein kaçağı
Konbuyu başlatan Elifyldrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba,28. Haftamda idrarda protein kaçağı çıktı.Tansiyonumun yüksek olup olmadığını sordu doktor ama genelde tansiyonum 11/7 lerde.Yaşayan var mı aranızda?
Öncelikl geçmiş olsun canım kafein ve alkolden uzak durman lazım mevsim sebze ve meyveleri tüket günde ortalama 100 gram protein tüketmeye çalış paketli gıdalardan uzak dur sekerli şeyler tercih et kızartmalardan uzak durmaya çalış balık tüket süt kefir peynir veya yoğurt ye ani hareketlerden ve aşırı yoğun bir yaşamdan uzak dur yatak istirahati yap bol bol

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba,28. Haftamda idrarda protein kaçağı çıktı.Tansiyonumun yüksek olup olmadığını sordu doktor ama genelde tansiyonum 11/7 lerde.Yaşayan var mı aranızda?
Gecmis olsun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun bendede çıktı tansiyonunu sürekli takip et ödem tutup tutmadığına bak 3+ olursa 24 saatlik idrar isteniyor. Ben sıkıntısız atlattım şükür inşallah sende atlatırsın
Mervemmmmm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay ben ne yapabilirim benim canavarla hastane hastane geziyoruz her zamanki gibi. Sen nasılsın senin minişler nasıl ?

Bitanemm 😍
Yaaa iyi olmadimi hala kuzum Allah'ım şifa versin bizde iyiyiz şükür canım benim ❤️

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikl geçmiş olsun canım kafein ve alkolden uzak durman lazım mevsim sebze ve meyveleri tüket günde ortalama 100 gram protein tüketmeye çalış paketli gıdalardan uzak dur sekerli şeyler tercih et kızartmalardan uzak durmaya çalış balık tüket süt kefir peynir veya yoğurt ye ani hareketlerden ve aşırı yoğun bir yaşamdan uzak dur yatak istirahati yap bol bol
Tesekkur ederim 🙏 tavsiyelerine uyacagim

Geçmiş olsun canım
Tesekkur ederim

Geçmiş olsun canım
Tesekkur ederim
Geçmiş olsun bendede çıktı tansiyonunu sürekli takip et ödem tutup tutmadığına bak 3+ olursa 24 saatlik idrar isteniyor. Ben sıkıntısız atlattım şükür inşallah sende atlatırsın
Cok tesekkurler..darisi basima 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar