Protein sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Protein sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Protein sütü
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar gebelikte protein sütü içmek zararlımı bilgisi olan varmı yada içen bu içim pınar falan oluyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Normal hazır süt değil mi cnm birşey olmz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Normal hazır süt değil mi cnm birşey olmz
Yok öyle normal süt değil protein li süt olarak geçiyor içim fit var mesela sporcu içeceği gibi bu dönemde hiç beslenemedim sütte içemiyorum protein alamıyorum günlük bi çay bardağı içsem diye düşünmüştüm

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yok öyle normal süt değil protein li süt olarak geçiyor içim fit var mesela sporcu içeceği gibi bu dönemde hiç beslenemedim sütte içemiyorum protein alamıyorum günlük bi çay bardağı içsem diye düşünmüştüm
Yüksek proteinli içilebilir diye biliyorum, gıda alamadiysaniz peynir ve yoğurt yemeye çalışın dilerseniz özellikle yoğurt da yüksek protein içerir 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yüksek proteinli içilebilir diye biliyorum, gıda alamadiysaniz peynir ve yoğurt yemeye çalışın dilerseniz özellikle yoğurt da yüksek protein içerir 🙏
Maalesef yiyemiyorum hiç bişekilde yiyemiyorum o yüzden protein eksiğimi tamamlayabilir belki 3 kilo verdim bu süreçte kas kaybımda var bebeğe de gitmiyor o yüzden

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef yiyemiyorum hiç bişekilde yiyemiyorum o yüzden protein eksiğimi tamamlayabilir belki 3 kilo verdim bu süreçte kas kaybımda var bebeğe de gitmiyor o yüzden
Himm kaçıncı haftadasiniz, zor bir durum gerçekten. İlk haftalarda anne kanindan beslendiği için kilo vermenizi dert etmeyin diyor doktorlar. Multivitamin falan verdi mi doktorunuz? Ayrıca aşırı kusma ve mide sorunları için doktorlar ilaç verebiliyor danissaydiniz. Doktorunuzun kararı en doğru olur 🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İç canım birşey olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Himm kaçıncı haftadasiniz, zor bir durum gerçekten. İlk haftalarda anne kanindan beslendiği için kilo vermenizi dert etmeyin diyor doktorlar. Multivitamin falan verdi mi doktorunuz? Ayrıca aşırı kusma ve mide sorunları için doktorlar ilaç verebiliyor danissaydiniz. Doktorunuzun kararı en doğru olur 🙏
İlaç kullandım bulantı mı da kusmamı da geçirmedi. 10+4daha vitaminlere geçmedik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İç canım birşey olmaz
Başka bir sitede doktor önerisi olduğunu okudum birde bunda içen varmı diye sormak istedim teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar