Puset mi Ana Kucağı mı 🕊️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Puset mi Ana Kucağı mı 🕊️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,564 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Puset mi Ana Kucağı mı 🕊️
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek arabası almıcam düşünmüyorum fakat nasipse puset mi yoksa ana kucağımı arasında kaldım kullananlar bilir şuan hangisi daha kullanışlı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek arabası almıcam düşünmüyorum fakat nasipse puset mi yoksa ana kucağımı arasında kaldım kullananlar bilir şuan hangisi daha kullanışlı
Canım ben ikisinden de aldım iki çocuğumda da bebek arabası almayacaksan puset veya ana kucağı fark etmez bence ikiside aynı. Aracınız varsa puset daha mantıklı araç içi kullanımından dolayı

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikisinden aldım ana kucağı taşıma bakımından daha kolay oluyor. Ama puset daha ağır oluyor zor oluyor bana göre. Ana kucağını ilk 3 ay kullandım sadece. Puseti de daha çok evin içinde kullandım bebeği yere koyunca durmuyorlar pek onun içine koyup mutfağa yanıma getiriyordum yemeğimi de yapaliyordum. Temizlik yaparken falan yanıma koyuyordum duruyordu öyle. Ikiside kullanışlı bence

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım Araç için puset ama evde ana kucağı en iyisi pusedi sadece aşıya giderken kullanıyorum ama ana kucağını bütün gün.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar