Sorum var Qarin yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ekiz anasi tarafından oluşturulan Qarin yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qarin yanmasi
Konbuyu başlatan Ekiz anasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ekiz anasi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Salam qizlar az once qazin ustunde kok qaynadirdim bisdiyini yoglamaq istideyende su cirtladi qarnima bi damci tez soyuq su qoydum eledim usaqa ziyana olmazki bilen var bele hadise kimin basina gelib..
Aleykümselam çok geçmiş olsun canım bebeğe bir zarar olmamıştır inşallah kuzum korkma

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Salam qizlar az once qazin ustunde kok qaynadirdim bisdiyini yoglamaq istideyende su cirtladi qarnima bi damci tez soyuq su qoydum eledim usaqa ziyana olmazki bilen var bele hadise kimin basina gelib..
Ayy dikkat et canım bebeğe birşey olmaz da sen soğuk su buz tutmaya devam et çok yandıysa doktora git

Ekiz anasi

Kayıtlı Üye
rank
Hecne olmaz can mende de ele bir wey olmuwdu badimcan qizardanda Wukur qizimin 3yawi var artiq hecne olmamiw
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mendede yanmiwdi canim narahat olma hecne olmur
Cox balaca yeri qalib sagalar yeqin tez zamanda deriye ne olur olsune ama usaqa bir sey olmasin cox qorxdum bayaq yoldasimada demeye cekindim desem hirslenecek mene bilirem🙂

Tüm sayfalar yüklendi.