Sorum var Qizlar bakarmisiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar bakarmisiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar bakarmisiz
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafdadirki dişlerim😫 aciyor doktora gitsem bebeyime bişiy olmazmı iyne yapsa?😩
İlk dişe git canım dişinin agridigini şöyle hamile olduğunu söyle haftani felan. Ağrıyan dişine ilk önce bakıyorlar ciddi bir durum mu yoksa doğum sonrasna kadar ağrıya dayanabilirmisin ona bakıyorlar sonra eğer ciddiyse kağıt yazıp imzalayıp veriyolar
Daha sonra kadın doğum bolmune giderek doktora kağıdı göster ilk önce bebeğe ultrson bakılıyor haftasını yazıyor eğer oda. Ağrı dayanilmayacak kadarda izin kağıdı veriyolar ben de aynı sorunu yaşadım ve çekmişlerdi ama iğnenin dozunu dusurmuslerdi hissetmiştim herseyi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İlk dişe git canım dişinin agridigini şöyle hamile olduğunu söyle haftani felan. Ağrıyan dişine ilk önce bakıyorlar ciddi bir durum mu yoksa doğum sonrasna kadar ağrıya dayanabilirmisin ona bakıyorlar sonra eğer ciddiyse kağıt yazıp imzalayıp veriyolar
Daha sonra kadın doğum bolmune giderek doktora kağıdı göster ilk önce bebeğe ultrson bakılıyor haftasını yazıyor eğer oda. Ağrı dayanilmayacak kadarda izin kağıdı veriyolar ben de aynı sorunu yaşadım ve çekmişlerdi ama iğnenin dozunu dusurmuslerdi hissetmiştim herseyi
Canim geceleri hep ariyo sabaha kadar uyuyamiyorum öyle yapicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanılmayacak gibiyse doktora görün canım çok geçmiş olsun
Sağol canim evet doktora gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanılmayacak gibiyse doktora görün canım çok geçmiş olsun
Sağol canim evet doktora gidicem
Parol azerbaicanda parasetamol diye satılıyor kulana bilirsin çok hafif
Parasetamol baş ağrisi dermani deyilmi mence olmaz o

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar