Rahat uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Rahat uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 307 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahat uyku
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim bebeğimi emzdirdikten sonra gazını çıkarıp yan yatırılıyorum ama kolu altta mı kalıyor acıyor mu ? Rahat mı bir sürü düşünüyorum uyuyamıyorum sonra da diyorum rahatsız olsa uyanır aglar diye , sizler nasıl yatırıyorsunuz sizce rahat mıdır bebişlerimiz

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annelerim bebeğimi emzdirdikten sonra gazını çıkarıp yan yatırılıyorum ama kolu altta mı kalıyor acıyor mu ? Rahat mı bir sürü düşünüyorum uyuyamıyorum sonra da diyorum rahatsız olsa uyanır aglar diye , sizler nasıl yatırıyorsunuz sizce rahat mıdır bebişlerimiz
Bebeğini yan yatırma canım yüz üstü dönmesi öyle çok kolay olur Allah korusun bebeğini sırt üstü yatir kafasını sağa veya sola çevirip yatır ben hep böyle yatırıyorum diğer türlü baya sakıncalı çünkü okuduğum bilgilere göre

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğini yan yatırma canım yüz üstü dönmesi öyle çok kolay olur Allah korusun bebeğini sırt üstü yatir kafasını sağa veya sola çevirip yatır ben hep böyle yatırıyorum diğer türlü baya sakıncalı çünkü okuduğum bilgilere göre
Aynen de öyle bebek ölümleri genelde yan yatırma kaynaklı oluyor. Allah saklasın gözlesin.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim 17 günlük geceleri kundak yapıp yan yatırıyorum sürekli kustuğu için asla sırt üstü yatırmıyorum kolu acısa ağlar canım onda endişe etme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sırt üstü uyutmaya çalış kuzum ara ara kafasını sağ sola cevirisin yan yatırma aniden dönebilir

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çok içinin rahat etmesini istiyorsan reflü yastığı almanı öneririm bende 6 ay kullandım ayak kısmına kaymasın diye minder koydum hep çok şükür öyle yattı trendyoldan bakıp araştır derim yan yatsa bile diğer tarafında yastığı olduğu için şüpheye düşmüyorsun 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar