Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,383 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim ağzı açıklığı ve kısalması olan var mi?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben geçen hafta aktif kasilmalarla sancılar la hastaneye yattım rahim ağzı uzunluğu 26 mm rahimde yumuşama ve 1 cm acilmam varmıs böyle olan var mı ? 27. Haftada yattık 28 de çıktık şuan 28+3 böyle olup zamanında doğuran yada en azindan 30a kadar dayanabilen var mı ?

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba ben geçen hafta aktif kasilmalarla sancılar la hastaneye yattım rahim ağzı uzunluğu 26 mm rahimde yumuşama ve 1 cm acilmam varmıs böyle olan var mı ? 27. Haftada yattık 28 de çıktık şuan 28+3 böyle olup zamanında doğuran yada en azindan 30a kadar dayanabilen var mı ?
Geçmiş olsun canim erken doğum olmaz inşaallah🤲

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
19 haftamdan beri rahim ağzı kısalığım var , serklaj yapmadı doktorum Allaha çok şükür yatmakla 33haftamdayım

Mlkmlk

Guest
rank
Ben şuanda serklajliyim ilk gebeligimde sizin durumunuzdaydim 28 haftalıkken 1cm açılma vardı .33 +3 de doğum yaptigimda hala 1 cm di .. bol bol dinlenmistim. Enfeksiyon amniyo zarıni delmeseydi daha ileri bir tarihte de dogurabilirdim .

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 cm açıklıkla yaklaşık 1 ay kadar hastanede yattım 1 ay kadar da evde tedavi gördüm 35 e kadar dayanabildik 3 günlük bebisim var şimdi ama bende agri kasılma yoktu hiç hissetmedim

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 cm açıklıkla yaklaşık 1 ay kadar hastanede yattım 1 ay kadar da evde tedavi gördüm 35 e kadar dayanabildik 3 günlük bebisim var şimdi ama bende agri kasılma yoktu hiç hissetmedim
Aaa çok şaşırdım burda doktor bana 4 cm acilman olursa seni acil sezeryana alicaz dediler daha önce de sezeryanla doğum yaptığım için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar