Regl duzensizliginde ovulasyon nasıl hesaplanir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gamze099 tarafından oluşturulan Regl duzensizliginde ovulasyon nasıl hesaplanir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Regl duzensizliginde ovulasyon nasıl hesaplanir
Konbuyu başlatan Gamze099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Adet düzensizliğiim var nasil hesap etmem gerekiyor yardim edermisiniz
Play store adet takvimi indir ilk adet tarihini yaz kaç gün oluyor onu kaç gün arayla oluyor o sana bildirim yapıyor adet olmana 3gun kaldı yumurtlama bu günlerde falan çok güzel bı uygulama indir en azından sen unutsam da hatırlatıyor canim

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Play store adet takvimi indir ilk adet tarihini yaz kaç gün oluyor onu kaç gün arayla oluyor o sana bildirim yapıyor adet olmana 3gun kaldı yumurtlama bu günlerde falan çok güzel bı uygulama indir en azından sen unutsam da hatırlatıyor canim
Var zaten ama gecikmeden dolayı hesap edemiyorum şuan 3 gün falan gecikti ya 32 gün sonra oluyorum ya da 35 37 karışık ya yeni evliyim bende

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Var zaten ama gecikmeden dolayı hesap edemiyorum şuan 3 gün falan gecikti ya 32 gün sonra oluyorum ya da 35 37 karışık ya yeni evliyim bende
Reglin 2 gun once veya sonra olmasi normaldir . 1 yilda 2 defa 10 gunluk gecikmeler normal kabul edilir 2 den fazlaysa doktora danismak gerekir .

Gebeliktakibim

New member
Yönetici
Test
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yeni evli ise normql canım bende şuan 7 aylık evliyim ilk 3 ay benimde düzensiz oldu ben ona rağmen yumurtlama gününü takip ediyordum en son bıraktım o ay hamile kaldım sen yinede takip et bak bı zaten düzensiz olsa bile uygulama yinede doğru yumurtlama zamanını gösteriyor ondan şüphe ediyorsan eczaneelerde yumurtlama takip testleri onlardan al

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Var zaten ama gecikmeden dolayı hesap edemiyorum şuan 3 gün falan gecikti ya 32 gün sonra oluyorum ya da 35 37 karışık ya yeni evliyim

Yeni evli ise normql canım bende şuan 7 aylık evliyim ilk 3 ay benimde düzensiz oldu ben ona rağmen yumurtlama gününü takip ediyordum en son bıraktım o ay hamile kaldım sen yinede takip et bak bı zaten düzensiz olsa bile uygulama yinede doğru yumurtlama zamanını gösteriyor ondan şüphe ediyorsan eczaneelerde yumurtlama takip testleri onlardan al
Bugün hastaneye gittim hiç bir sorun yok şükür teşekkür ederim cevabınız için 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar