Regl miyim yerleşme akintisi mi? ( resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Siyahgibigece tarafından oluşturulan Regl miyim yerleşme akintisi mi? ( resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,398 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Regl miyim yerleşme akintisi mi? ( resimli)
Konbuyu başlatan Siyahgibigece
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Siyahgibigece

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle resim için özür dilerim şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. Reglimden 2 gün önce peçeteye gelen pembe akintim olmuştu dün biraz daha koyulasti ama nolur nolmaz test yaptım negatif çıktı bu sabah eczaneden turlasol aldım ve sonrasında kanım bu şekilde oldu koyulasti hamile değilimdir değil mi ya da hamileysem de düşük değildir değil mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220511-115239_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220511-115239_WhatsApp.jpg
    932.7 KB · Görüntüleme: 109

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle resim için özür dilerim şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. Reglimden 2 gün önce peçeteye gelen pembe akintim olmuştu dün biraz daha koyulasti ama nolur nolmaz test yaptım negatif çıktı bu sabah eczaneden turlasol aldım ve sonrasında kanım bu şekilde oldu koyulasti hamile değilimdir değil mi ya da hamileysem de düşük değildir değil mi?
âdete benziyor neden hamile kalmak istemiyorsunki

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
korunduk zaten içime boşalma gibi bi durum söz konusu değil ama ilk defa böyle lekeli gelmesi korkuttu beni sonrasında ise böyle geldi gebelik konusunda bi bilgim yok o yüzden fikir almak istedim
büyük ihtimalle hamile değilsin iki gün sonra filan idrar testi yap yinede için rahat olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

büyük ihtimalle hamile değilsin iki gün sonra filan idrar testi yap yinede için rahat olsun
bende 23 yasinda 2 çocuk annesiyim 😂benimde hayakimde okumak vardı ama kısmet olmadı

Siyahgibigece

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bende 23 yasinda 2 çocuk annesiyim 😂benimde hayakimde okumak vardı ama kısmet olmadı
allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olur umarım teşekkür ederiim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adet kanaması kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar