Sorum var Regli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Regli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 191 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regli
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızceler selam nasılsınız bı sorum olucakti ben 7 ay önce doğum yaptım en son Şubat ayında regli oldu ondan sonrasi yok doktora gitim hamile değilim emzirdigim için regli olmuyorsun dedi kan verdim ilaç yazicakti hastaneden bekliyemedim çıktın kızım ev işi derken pek fırsat bulamıyorum tekrar gidiyim regli ağrılarım var ama kan yok evde yapa bilicegim bir şey varım.😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızceler selam nasılsınız bı sorum olucakti ben 7 ay önce doğum yaptım en son Şubat ayında regli oldu ondan sonrasi yok doktora gitim hamile değilim emzirdigim için regli olmuyorsun dedi kan verdim ilaç yazicakti hastaneden bekliyemedim çıktın kızım ev işi derken pek fırsat bulamıyorum tekrar gidiyim regli ağrılarım var ama kan yok evde yapa bilicegim bir şey varım.😘
Tekrar doktora görünmen daha iyi olur kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum doğumdan sonra adet düzensizliği olabiliyor ilk 1 sene tekrar doktorunla danismanda fayda var

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar