Sorum var Renkli ultrason

• Konbuyu başlatan Asiye oğuz
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asiye oğuz tarafından oluşturulan Renkli ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 544 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Renkli ultrason
Konbuyu başlatan Asiye oğuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar renkli ultrason eğitim araştırma hastanelerinde ücretli mi ücretliyse ne kadar söyler misiniz. Bir de renkli ultrason sizce gerekli mi ben ikili üçlü tarama testlerini de yaptırmadım.
Detaylı ultrason en iyisidir her organına tek tek detaylı bakıyolar skntı varmı yokmu net çıkıyo ben yaptr derim diğer testler teerche kalmş ben detaylı yaptrdm 3,4lü yaptrmadm

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar renkli ultrason eğitim araştırma hastanelerinde ücretli mi ücretliyse ne kadar söyler misiniz. Bir de renkli ultrason sizce gerekli mi ben ikili üçlü tarama testlerini de yaptırmadım.
Renkli ultrosan özelde var devlette yok diye biliyorum detaylı ile de alakası yok çocuğunu goruyorsun yüzünü falan yani detayliyi da yaptır derim.

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Testleri yaptırmadıysanız renkli ultrason u yaptırın kesinlikle devlet hastanesinde ücretli değildir yada özele göre çok cüzi Bir miktar ödersiniz en azından bebeğiniziniz iç organlarının gelişimi kemik gelişimini görün her hangi bir terslik görülürse erken müdahale imkanı olur ihmal etmeyin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burda özel harici biyer de yapılmıyor ama başka yerde var mı bilmiyorum, en azından birisini yaptırsaydın bebeğin de sıkıntı olsa bile ya tedavi edilirdi ya da ne şekilde doğacağını bilirdin, yine de sen bilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum şehir hastanelerinde ücretsiz özel hastanelerde ücretli ben iki gebeliğimde de yaptırmadım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım renkli ultrason genellikle özel hastanelerde var diye biliyorum. Detaylı ultrason ve renkli ultrason başkadır detaylıya genellikle siyah beyaz olan ultrasonla bakıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar