Sorum var Resimli midesi hasas olanlar bakmasın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zynp_dlk35 tarafından oluşturulan Resimli midesi hasas olanlar bakmasın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,529 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli midesi hasas olanlar bakmasın
Konbuyu başlatan zynp_dlk35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

zynp_dlk35

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler ve anne olmak isteyenler, foruma sırf bu soruyu sormak icin kayıt oldum bu yüzden lütfen hesabımı görüp de sahte sanmayin, hepinizin değerli görüşüne ihtiyacım var. 27 yaşındayım,6 aylık evliyim ama sevgili eşimle 4.5 senedir tanışığız. Bayramdan önceki çarşamba (sanırım 19nisan) eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.(seks yapmadık, sadece sürtündük ve eşim prezervatif takmıştı.) ancak daha sonra penis vajinama doğru kaydı ve klitorisimin oraya doğru baskı uyguladı. İlk başta içime girdi sandım ama girmediğinden eminim. Her neyse daha sonra kontrol ettik ve prezervatif de yırtılmıştı, büyük ihtimalle klitorisime doğru sert bir şekilde baskı uygulayınca yırtıldı ama emin değilim. Regl’im 30 gün sürüyor ve 12 nisanda reglim baslamisti, yani aslında bu olay yasandiginda reglim de yeni bitmisti. Size sorum şu; biz eşimle bu ilişkiyi yaşadıktan sonra 2 gün süreyle (dün ve ondan evvelki gün) hafif kanamam ve açık pembe renk akıntım oldu, vajinamda zaman zaman yanma hissediyorum ve belimde çok hafif agrilar oldu peçete ile temizlik yaptığımda pecetede pıhtı gibi bir şey gördüm, reglim bu sefer 3.-4. Günlerde azalmisti normalde 3 ve 4’te fazla kan akar, acaba o reglinin devamı olarak mı kanamam gerçekleşti yoksa sürtünme ile bir alakası var mı? Sizce gebe kalmis olabilir miyim? Lütfen bilgisi olanlar yazsın teşekkürler

Ekli dosyalar

• 10D0318F-84AA-4A48-A10D-73985F735BCC.jpeg
    10D0318F-84AA-4A48-A10D-73985F735BCC.jpeg
    85.1 KB · Görüntüleme: 78

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem başkasının havlusunu bile kullandırmazdı bir sperme bakar en sağlamı kan verip baktırmak bence

zynp_dlk35

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem başkasının havlusunu bile kullandırmazdı bir sperme bakar en sağlamı kan verip baktırmak bence
bu aralar ailemin yanındayım, ailemin yanındayken test vermem mümkün değil.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boyle hamile kalinmaz. adetinden arta kalanlardir. panik yapmaya gerek yok bence. ya da surtunme esnasinda dokuya zarar verildiyse de hafif kanama olmasi normal
Çok teşekkür ederim, cevabınız beni rahatlattı

zynp_dlk35

Kayıtlı Üye
rank
Ailenin yanında ol bişey olmaz ki evlisin sen kan testi yaptır
Hayır o anlamda değil 😅 benim anne babam şehirli değil yaşadıkları yer merkezden çok uzak, en yakın sağlık ocağı bile bize 1 saat mesafede. Ve buraları da çok iyi bilmiyorum bu yüzden ben “merkeze iniyorum.” vs. diyip de kafama göre gezemem hem şüphelenir hem de merak ederler.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım resim atmayalim midesi hasas olanlar var veya başlıkta yazın.

zynp_dlk35

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Muğla doğumluyum ama İstanbul’da yaşıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısınız kusura bakmayın. 🙏 daha dikkatli olmam gerekirdi ama biraz panik haliyle hareket edince aklımdan çıkmış.
Sorun değil kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar