Rota vir├╝s zehirli ishal ­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ÔŁĄ´ŞĆ taraf─▒ndan olu┼čturulan Rota vir├╝s zehirli ishal ­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,253 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 102 yorum ve 8 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Rota vir├╝s zehirli ishal ­čśö
Konbuyu ba┼člatan Asel'in annesi ÔŁĄ´ŞĆ
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ÔŁĄ´ŞĆ

Ulduz.kiz anesi­čĹÂÔŁĄ

K─▒z─▒na a┼č─▒k ÔŁĄ´ŞĆ
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Allah raz─▒ olsun kuzum ÔŁĄ´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Allah raz─▒ olsun hepinizden kuzum ­čśöÔŁĄ´ŞĆ

Benmde en b├╝y├╝k pi┼čmanl─▒─č─▒m oldu kuzum asi vurdurmadim 1 hafta kalm─▒┼čt─▒ o s├╝re├žte de ben yaptirmadim hep i├žimde pi┼čmanl─▒k kalmisti yakaland─▒ ┼čimdi kuzum ama ┼čimdi menejjit a┼č─▒s─▒n─▒ yapt─▒rcam ka├ž para olursa olsun bu rota yuzudnen ├žok y├╝ksek ate┼čler i├žinde kald─▒ kuzum ­čśö

Allah raz─▒ olsun 7 24 serum veriyorlar kzuum duzelicek insallh ­čśöÔŁĄ´ŞĆ

Zamnnda yaptrmdm kuzum ­čśö insallh menejjit a┼č─▒s─▒n─▒ mutlaka ne olursa olsun yaptrcm

Allah raz─▒ olsun cnm ­čĄ▓ÔŁĄ´ŞĆ
simdi biraz iyimi?

Kayra'n─▒n Annesi Ay┼čenur­čĺ×

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Allah raz─▒ olsun kuzum ÔŁĄ´ŞĆ

Allah raz─▒ olsun hepinizden kuzum ­čśöÔŁĄ´ŞĆ

Benmde en b├╝y├╝k pi┼čmanl─▒─č─▒m oldu kuzum asi vurdurmadim 1 hafta kalm─▒┼čt─▒ o s├╝re├žte de ben yaptirmadim hep i├žimde pi┼čmanl─▒k kalmisti yakaland─▒ ┼čimdi kuzum ama ┼čimdi menejjit a┼č─▒s─▒n─▒ yapt─▒rcam ka├ž para olursa olsun bu rota yuzudnen ├žok y├╝ksek ate┼čler i├žinde kald─▒ kuzum ­čśö

Allah raz─▒ olsun 7 24 serum veriyorlar kzuum duzelicek insallh ­čśöÔŁĄ´ŞĆ

Zamnnda yaptrmdm kuzum ­čśö insallh menejjit a┼č─▒s─▒n─▒ mutlaka ne olursa olsun yaptrcm

Allah raz─▒ olsun cnm ­čĄ▓ÔŁĄ´ŞĆ
C├╝mlemizden razi olsun can─▒m benim

S

Svg

Guest
K─▒zlar k─▒z─▒m Aselim zehirli ishale yakaland─▒ d├╝n ak┼čam 4 ye yatisimiz oldu halada yat─▒yoruz durmayan ishal ate┼č ­čśö bol bol dua edin g├╝zel annelerim k─▒z─▒m biran ├Ânce eski haline gelsin duzelsin yavrum hi├ž halim yok serum yiyor s├╝rekli elinide hi├ž rahat b─▒rakm─▒yor ­čśö karn─▒ a─čr─▒yor s├╝rekli dualar─▒niza ihtiyac─▒m var
Yiyebilirse yo─čurt/ayran patates ha┼člama bunlar ├žok iyi geliyor ├Âzellikle toparlamas─▒ i├žin. Tabiki doktor ne ila├ž verirse yada ne onerirse onu b─▒rakmamak da laz─▒m. Benim o─člumda rota vir├╝se yakalanm─▒┼čt─▒ biz bolca ayran icirip yo─čurt yedirdik patates pirin├ž lapa da tabiki. ├çabuk atlatt─▒k. ─░n┼čallah sizde ├žabuk atlat─▒rs─▒niz

Asel'in annesi ÔŁĄ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Eyl├╝l 2021
Yiyebilirse yo─čurt/ayran patates ha┼člama bunlar ├žok iyi geliyor ├Âzellikle toparlamas─▒ i├žin. Tabiki doktor ne ila├ž verirse yada ne onerirse onu b─▒rakmamak da laz─▒m. Benim o─člumda rota vir├╝se yakalanm─▒┼čt─▒ biz bolca ayran icirip yo─čurt yedirdik patates pirin├ž lapa da tabiki. ├çabuk atlatt─▒k. ─░n┼čallah sizde ├žabuk atlat─▒rs─▒niz
Kuzum Asel hi├ž birseu yemiyor hep a─čl─▒yor bug├╝n zorla i┼čte biraz yo─čurt yedi istahtan hepten kesildi yavrum siz ka├ž g├╝ne atlsttiniz canm hastanede yattiniz mi

Kuzum bug├╝n tam 16 bez ishal doldurdu mide bulant─▒s─▒ durdu ama ishali durmad─▒ ┼čimdi hem┼čire elinden damar yolu rahat durmadigi iicin t─▒kand─▒ ayaktan damar yolu a├žt─▒lar ­čśö tekrar yeniden saymaya basla sabaha kdar kactane yapicak dedi tekrar sabah kanlar tekrarlanacak bakal─▒m kuzum yar─▒n belli olcak her┼čey

Kat─▒l─▒m
12 Aral─▒k 2021
K─▒zlar k─▒z─▒m Aselim zehirli ishale yakaland─▒ d├╝n ak┼čam 4 ye yatisimiz oldu halada yat─▒yoruz durmayan ishal ate┼č ­čśö bol bol dua edin g├╝zel annelerim k─▒z─▒m biran ├Ânce eski haline gelsin duzelsin yavrum hi├ž halim yok serum yiyor s├╝rekli elinide hi├ž rahat b─▒rakm─▒yor ­čśö karn─▒ a─čr─▒yor s├╝rekli dualar─▒niza ihtiyac─▒m var
Rabbim ┼×AF─░ ─░SM─░YLE ┼čifas─▒n─▒ versin kuzum ­čî╣

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
Allah─▒m ┼čifa versin dualar─▒m─▒z aselimizle can─▒m Allah─▒m yar ve yard─▒mc─▒n olsun can─▒m in┼čallah

Nisaa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 ┼×ubat 2022
Canin ├žok ge├žmi┼č olsun in┼čallah biran ├Ânce atlatir asel k─▒z─▒m─▒z allah ailesine ba─č─▒┼člas─▒n yavrucagi

Serra H├╝ma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Eyl├╝l 2022
├çok gcm─▒s olsun can─▒m brn─▒m Allah─▒m ac─▒l s─▒fa vers─▒n g├╝zel k─▒z─▒ma ­čśś

Ulduz.kiz anesi­čĹÂÔŁĄ

K─▒z─▒na a┼č─▒k ÔŁĄ´ŞĆ
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Kuzum Asel hi├ž birseu yemiyor hep a─čl─▒yor bug├╝n zorla i┼čte biraz yo─čurt yedi istahtan hepten kesildi yavrum siz ka├ž g├╝ne atlsttiniz canm hastanede yattiniz mi

Kuzum bug├╝n tam 16 bez ishal doldurdu mide bulant─▒s─▒ durdu ama ishali durmad─▒ ┼čimdi hem┼čire elinden damar yolu rahat durmadigi iicin t─▒kand─▒ ayaktan damar yolu a├žt─▒lar ­čśö tekrar yeniden saymaya basla sabaha kdar kactane yapicak dedi tekrar sabah kanlar tekrarlanacak bakal─▒m kuzum yar─▒n belli olcak her┼čey
nasil oldu canm asel

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar