Rüyaa🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansubavkirrr tarafından oluşturulan Rüyaa🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,426 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyaa🤩
Konbuyu başlatan Cansubavkirrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar Rüyamda Erkek Çocuğum olduğunu ve ona sürekli annem diyerek sevdiğimi gördüm 6+3 hamileyim henüz cinsiyet bilmiyorum Sizde böyle rüya gördünüz mü tersi mi çıktı nasıl oldu☺☺☺
😍😍 Bende durmadan erkek çocuk görüyorum kzuum bebeğim erkek hatta ilk eşim gördü o zamanlar hamile olduğumu bilmiyorduk mavi bir bebek battaniyesi gördü sonra öğrendik gebeyim sonrada hep rüyalarıma erkek çocuk giriyordu en sonda kucağıma hastanede siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan çocuğu veriyorlardı sonra cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendik 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim gönlüne göre versin kuzum senin de 🤲🏻

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar Rüyamda Erkek Çocuğum olduğunu ve ona sürekli annem diyerek sevdiğimi gördüm 6+3 hamileyim henüz cinsiyet bilmiyorum Sizde böyle rüya gördünüz mü tersi mi çıktı nasıl oldu☺☺☺
Bn karisik gordum ama ensonki ruyamda kiz cocu veriolar o bna yakin durmuyor erkek cocu veriolar elime o beni opuyor yanimdan ayrilmiyir zaten bu euyadan sonra cinsiyetini ogrwndik oglan cikti

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende kizim olacak amma surekli erkek bebek goruyorim😂

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk zamanlar. Hep erkek bebek gördüm bana gülüyordu altını falan değiştiriyorum cinsiyetini öğrenmeye gitmeden 3 gün öncede kız olduğunu gördüm rüyamda pembe renkler görmeye başladım cuma günüde kız olduğunu söyledi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar