Rüyada adet kanıı görmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Rüyada adet kanıı görmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada adet kanıı görmek
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
Ya kızlar rüyamda bu gün adet oldugumu gördüm ablamlara gidmişim bide bakıb görüyorum adet oldum kendi çoraplarımı ayakabıma kan geliyor nasıl olursa sonra ablamkini alıyorum ona da kan deyiyor. Bana et sarma pilav falan koyuyor eve götürmeyim için. Sonra ben eve giderken kanlı çoraplarını geri veriyorum. Eve geliyorum büyük görümcem evde . Bişiy söylemek istiyor ama beni görüp susuyor sonrra bende elbisesinin düymesini açıyommu kapatıyommu hatırlayamadım. Bana bi işi beceremiyosun diyor .
Sizce ne anlama geliyor?

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar rüyamda bu gün adet oldugumu gördüm ablamlara gidmişim bide bakıb görüyorum adet oldum kendi çoraplarımı ayakabıma kan geliyor nasıl olursa sonra ablamkini alıyorum ona da kan deyiyor. Bana et sarma pilav falan koyuyor eve götürmeyim için. Sonra ben eve giderken kanlı çoraplarını geri veriyorum. Eve geliyorum büyük görümcem evde . Bişiy söylemek istiyor ama beni görüp susuyor sonrra bende elbisesinin düymesini açıyommu kapatıyommu hatırlayamadım. Bana bi işi beceremiyosun diyor .
Sizce ne anlama geliyor?
Kan rüyani bozar diolar bildim kadariyla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar