Rüyada bebek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Rüyada bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada bebek ismi
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rose34

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem rüyasında oğlumun doğduğunu kayınbabamın kulağına ismini okuduğunu görmüş ismini Barlas istiyorum ama kendi ısrarla o gördüğü ismi söyleyip duruyor günlerdir rüyasını anlatıyor bu isim olsun diye ısrar ediyor sizce de rüyada isim görmek hayırlı mıdır?

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Görümcem rüyasında oğlumun doğduğunu kayınbabamın kulağına ismini okuduğunu görmüş ismini Barlas istiyorum ama kendi ısrarla o gördüğü ismi söyleyip duruyor günlerdir rüyasını anlatıyor bu isim olsun diye ısrar ediyor sizce de rüyada isim görmek hayırlı mıdır?
Hayra işaret edebilir tabi canım isim nedir dini bir isim mi. Ben daha çok anne ve baba isim rüyası görürse anlamlı olur diye biliyorum. Yanlış yönlendirmek asla istemem ama görümce gitsin kendi çocuğunun ismini görsün rüyasında 😂

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence kendin hangi ismi koymak istiyorsan onu köy canm ruyayanin tam terside olabiliyo Barlas çok güzel isim bide anlamı çok güzel görümcen hani ismi koymani istiyo peki

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Bence kendin hangi ismi koymak istiyorsan onu köy canm ruyayanin tam terside olabiliyo Barlas çok güzel isim bide anlamı çok güzel görümcen hani ismi koymani istiyo peki
Utku 😂 benim de aklıma şey geldi ismini ben belirledim bebeğimin ama onlar beğenmedi değiştirmek istiyorlar her bulduklari isme hayır güzel değil diyorum o rüyada gördüm diye koydurmak istiyor olabilir mi 😂😂😂 kafamda kuruyorum heralde yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayra işaret edebilir tabi canım isim nedir dini bir isim mi. Ben daha çok anne ve baba isim rüyası görürse anlamlı olur diye biliyorum. Yanlış yönlendirmek asla istemem ama görümce gitsin kendi çocuğunun ismini görsün rüyasında 😂
😂😂😂 Ya kaç gündür konuşup duruyor utku olsun ezan da okuyordu babam kulağına bak bu hayırlıdır diye konuşup duruyor 😂

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sen kendi beğendiğin ismi koy canim😊

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Utku 😂 benim de aklıma şey geldi ismini ben belirledim bebeğimin ama onlar beğenmedi değiştirmek istiyorlar her bulduklari isme hayır güzel değil diyorum o rüyada gördüm diye koydurmak istiyor olabilir mi 😂😂😂 kafamda kuruyorum heralde yine
Belki senin sevdiğin ismini sevmeyip degisdirtmek için soyliyo olabilir günahını almak istemem ama. Kendi çocuğu olunca ona koyar görümcen bence sen Barlas köy cnm

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Belki senin sevdiğin ismini sevmeyip degisdirtmek için soyliyo olabilir günahını almak istemem ama. Kendi çocuğu olunca ona koyar görümcen bence sen Barlas köy cnm
Onun da 3 çocuğu var hiç birine kendi beğendiği ismi koymamış kocasının ailesi koymuş hep benim de beğendiğim ismi birturlu beğenmediler bende değiştirmek için öyle söylüyor diye düşünüyorum 😏 ama konuşup duruyor herkese rüyasını anlatıyor yeğenimin adını gördüm diye. Ben kabul etmemekte ısrar edince ikinci ismi olsun o zaman diyor bıktım 😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂 Ya kaç gündür konuşup duruyor utku olsun ezan da okuyordu babam kulağına bak bu hayırlıdır diye konuşup duruyor 😂
Ruyada genelde Muhammed koy derler ya kuranda gecen ısımlerlerden falan utku biraz kendi istigi isim gibi geldi banada 😂😂

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Acaba doğru mu söylüyor o da var 🤦🏼‍♀️

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben rüyamda gördüğüm ismi koyacam ama başkası görmüş olsa koymazdım içime sinmedi derdim belki kendi istediğini rüyaya bağlayıp koydurtmak istiyordur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar