Rüyada gördüm yorumlar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrumeh tarafından oluşturulan Rüyada gördüm yorumlar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüm yorumlar mısınız
Konbuyu başlatan Ebrumeh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Ebrumeh

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar bı erkek bebek bekliyorum oğlumun
adını Devran Yiğit koymak istiyoruz bugün rüyamda biri bana bebeğimin adını soruyor bende ona Devran Yiğit diyorum karşımdaki ses bana hayır bebeğinin adı Muhammed eren diye

söylüyor ama hatırlamıyorum kimin bana dediğini yada kimin söylediğini sadece bir ses var sizce bu ismi koymaliyim normal hayatta HC bu ismi düşünmemiştk

adını Devran Yiğit koymak istiyoruz bugün rüyamda biri bana bebeğimin adını soruyor bende ona Devran Yiğit diyorum karşımdaki ses bana hayır bebeğinin adı Muhammed eren diye

söylüyor ama hatırlamıyorum kimin bana dediğini yada kimin söylediğini sadece bir ses var sizce bu ismi koymaliyim normal hayatta HC bu ismi düşünmemiştk
Canım Allah hayırlara çevirsin inşaAllah.bende 2.oğluma hamileyken aynı şekilde rüya gördüm bebeğin adı ne dendi ben daha isim diyemeden muhammet olsun denildi bende o ismi koydum😊😊büyükler derler hamile kadınlara hızır aleyhisselam rüyalarına gelirmiş hayır olsun inşaAllah bebeğini sağ salım kucağına alırsın inşaAllah canım🤲🥰🥰

Eslem

Kayıtlı Üye
rank

Bence koy canım hem çokta güzel bir isim rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım benim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlara vesile olsun ruyan canım iki isimde guzel boyle guzel ismi ruyanda koy dedılerse bencede koy Allah hayırla saglıkla kucagına almayı nasip etsin insallah 🤗😄🤲

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

Bnde rüyamda doktora gidiyodum ve bana diyodu ki Ömer Akif geliyo bn annrme doktor bu ismi söyledi diyordum rüyamda sonra anneme hayr bn Muhammed ismine niyetlendim Allah niyetimi kabul etti diyodum muhmmed koyucam diyodum ertesi gün doktora gittiğim de gerçekten de erkek miş Allah nasip ederse adını Muhammed adar koyucam Allah'ın izniyle 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar