Sab simplex gaz damlası kullanan annişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Sab simplex gaz damlası kullanan annişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sab simplex gaz damlası kullanan annişler
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızım için aldık hemşire önerdi günde 3 kez 15 damla dedi. Görümcem hayır 5 er damla 3 kez diyor. Bide direk mi içiliyor yoksa mama yada süt içerisine damlatıp mı veriliyor acaba. Ben direk kaşıga damlatıp içiriyorum. Şuan 1 aylık kızım. Yardımcı olursanız sevinirim ❤️😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar kızım için aldık hemşire önerdi günde 3 kez 15 damla dedi. Görümcem hayır 5 er damla 3 kez diyor. Bide direk mi içiliyor yoksa mama yada süt içerisine damlatıp mı veriliyor acaba. Ben direk kaşıga damlatıp içiriyorum. Şuan 1 aylık kızım. Yardımcı olursanız sevinirim ❤️😍
Kuzum günde 15 damla kullanicaksin sütüne karıştırıp tabi bu 15 damlayı bi kerede vermek zorunda değilsin iki kerede üç kerede de verebilirsin ben kızımda öyle kullandım

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum günde 15 damla kullanicaksin sütüne karıştırıp tabi bu 15 damlayı bi kerede vermek zorunda değilsin iki kerede üç kerede de verebilirsin ben kızımda öyle kullandım
Tek seferde 15 damla degil yani canım onu bölücem. Hemşire 3x15 yazmıştı ondan aklım karıştı. Peki etkili Bi damla mı? Yeni kullanmaya başladık bu damlayı önerdiler.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım inşallah bize de etki eder. 2 gündür çok agladı aşırı sancısı vardı çok kötüymüş sakinleştiremedik bu damlayı kullandık bugün daha iyi gibi inşallah etki eder canım bizede.
İnşallah kuzum gaz sancısı zor gece de uyumuyordur öyle olunca ay ben kaç ay çekmiştim böyle kızım hep ağlıyordu hergun acildeydik Allah yardımcın olsun kuzum inşallah geçer 🥰

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum gaz sancısı zor gece de uyumuyordur öyle olunca ay ben kaç ay çekmiştim böyle kızım hep ağlıyordu hergun acildeydik Allah yardımcın olsun kuzum inşallah geçer 🥰
İnşallah canım benim gerçekten çok zor aglamaktan çatlıcak diye ödüm kopuyor, artık ne yapsak işe yaramıyor. İnşallah iyi gelir de geceleri uyur artık. Uyuyamıyoruz ki sabahlıyoruz gündüzde azıcık uyuyor sersem gibi oldum artık. 1 saatcik kesintisiz uyumayı özledim :)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım benim gerçekten çok zor aglamaktan çatlıcak diye ödüm kopuyor, artık ne yapsak işe yaramıyor. İnşallah iyi gelir de geceleri uyur artık. Uyuyamıyoruz ki sabahlıyoruz gündüzde azıcık uyuyor sersem gibi oldum artık. 1 saatcik kesintisiz uyumayı özledim :)
Anlıyorum kuzum seni bugünlerde geçicek ama biraz zaman alıcak🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar