Sabah kusmaları...Yardm edin:(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem anne tarafından oluşturulan Sabah kusmaları...Yardm edin:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 313 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah kusmaları...Yardm edin:(
Konbuyu başlatan Özlem anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem anne

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Sabahlari aç karnına uyanır uyanmaz mide suyunu çıkarıyorum afedersinz çok kötü oluyorum ne önerirsinz arkadaslar? ?

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu leblebi kraker bişeyler atıştır kalkınca hiç beklemenicem tskederim
Denicem tsk ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uyandığın zaman hemen kalkma yavaş hareket et belki etkisi olur bende senin gibiyim kusuyorum her sabah ilaç içtiğim halde geçmiyor 🤦‍♀️
Hımm insallah..sende mi? gerçekten zor ya

Uyandığın zaman hemen kalkma yavaş hareket et belki etkisi olur bende senin gibiyim kusuyorum her sabah ilaç içtiğim halde geçmiyor 🤦‍♀️
Hımm insallah..sende mi?

gerçekten zor ya

Hımm insallah..sende mi?

gerçekten zor ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar