Sorum var Sabah randevum var ağırlarım da var :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Sabah randevum var ağırlarım da var :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah randevum var ağırlarım da var :(
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕
Sabah dr gidicem ama inanılmaz kasılıyor cocuk Çatı kemiğim arada bir anda ağrıyor acıyor yürümekte zorlanıyorum
Şimdi de belim sırtım ve rahmim agrıyor böyle olup ta dr gittiğinde ne dedi
Az önce lavabodayken kendimi hafif sıkınca bi damla geldi o an bişey anlamadım ikinciye yaptığımda tekrar geldi bu su olmaz değil mi dr ultrason da anlar mı sızıntı olsa
Birde kalrkan göğüs altındaki kemikler bir sıkıştı anlatamam ne yapacağımı şaşırdım ay ne cok soru sordum dimi yaşayanlar bana yazabilir mi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sabah dr gidicem ama inanılmaz kasılıyor cocuk Çatı kemiğim arada bir anda ağrıyor acıyor yürümekte zorlanıyorum
Şimdi de belim sırtım ve rahmim agrıyor böyle olup ta dr gittiğinde ne dedi
Az önce lavabodayken kendimi hafif sıkınca bi damla geldi o an bişey anlamadım ikinciye yaptığımda tekrar geldi bu su olmaz değil mi dr ultrason da anlar mı sızıntı olsa
Birde kalrkan göğüs altındaki kemikler bir sıkıştı anlatamam ne yapacağımı şaşırdım ay ne cok soru sordum dimi yaşayanlar bana yazabilir mi
Kuzum yalancı sancılar da olabilir sancının sıklığı nerede olduğu ve süresi önemli

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sen bi görün en doğrusunu doktor söyler canım. Gebeliğin başında çok bel ağrım oluyodu çevremde herkes bana normal normal diyodu bekle hemen gitme diyodu doktora bi gittim iç kanamam varmış. Seni korkutmak için söylemiyorum canım ama kimseyi dinleme en doğrusunu doktor söyler çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar