Sorum var Saç bakım yağları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulker tarafından oluşturulan Saç bakım yağları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç bakım yağları
Konbuyu başlatan Ulker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar, saçıma argan yağı uygulamak istiyorum. Gebelikten dolayı baya bi cansızlaştı. Gebelikte saç bakım yağlarının bir zararı olur mu? Jinekologlar hiç bir zararı yok diyolar. Siz kullandınız mı hiç?
Yani bir zararı olduğunu sanmıyorum canım Hani bir zararı olsa şampuanın da bir zararı olur saçımıza hani ben Kullandım elsev'inkini kullandım Ondan sonra elidor'unkini kullandım glissn kullandım yani her markanı nereden baksan tüm yağları vardır bende ve kullandım da çünkü saçlarım bayağı bir yıpranmıştı hamilelik döneminde çok kuruyordu hani bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum sıkıntıda yaratmaz yani

Ulker

Kayıtlı Üye
rank
Yani bir zararı olduğunu sanmıyorum canım Hani bir zararı olsa şampuanın da bir zararı olur saçımıza hani ben Kullandım elsev'inkini kullandım Ondan sonra elidor'unkini kullandım glissn kullandım yani her markanı nereden baksan tüm yağları vardır bende ve kullandım da çünkü saçlarım bayağı bir yıpranmıştı hamilelik döneminde çok kuruyordu hani bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum sıkıntıda yaratmaz yani
Argan yağı mı kullandın canım? Etki etti mi peki uzamasına falan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar, saçıma argan yağı uygulamak istiyorum. Gebelikten dolayı baya bi cansızlaştı. Gebelikte saç bakım yağlarının bir zararı olur mu? Jinekologlar hiç bir zararı yok diyolar. Siz kullandınız mı hiç?
Schwarzkopf marka Argan yağı kullanıyorum sürekli gebelikte de bir problem olmadı canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
yagin bir zarari olmaz canim yagin terkibinde kimyevi madideler yox

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar