Sorum var Saç boyama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Saç boyama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç boyama
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar ben bebeğimi suan emziriyorum 1 buçuk aylık gratisten saç boyası aldım organik bitkisel emziren saçını boyayan var mı bi sıkıntı yaşadınız mı??????
Bende boyamıştım canım oğlumda hiç bir skinti yaşamadım şuan kızım 2 aylık oda emiyor beni tekrar kuaföre gidip boyaticam problem olacağını sanmıyorum

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Ben boyamıştım canım emzirirken bi sıkıntı olmadı şükürler olsun
Bencede olmaz diye düşünüyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boya süte geçmez canım
Demi bencede

Boya süte geçmez canım
Demi bencede
Bende boyamıştım canım oğlumda hiç bir skinti yaşamadım şuan kızım 2 aylık oda emiyor beni tekrar kuaföre gidip boyaticam problem olacağını sanmıyorum
Bende problem olacağını sanmıyorum ya sormak istedim size ❤️😄

Boya süte geçmez canım
Demi bencede
Bende problem olacağını sanmıyorum ya sormak istedim size ❤️😄
Ben de boyamıştım kuzum bir zararı olmamıştı çok şükür
Bende boyayim ozamqn 😄❤️❤️

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben bebeğimi suan emziriyorum 1 buçuk aylık gratisten saç boyası aldım organik bitkisel emziren saçını boyayan var mı bi sıkıntı yaşadınız mı??????
Bende 7 aylık hamileyim geçen uygulamada artık saçınızı boyayabilirsiniz diye yazı okudum. Emzirme de sorun olmaz ya diye düşünüyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar