Sorum var Saç boyası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Saç boyası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç boyası
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhabalar saçlarımın dibine değil de uçlarına saç boyası uygulasam sorun olmazsa değil mi ? Genel de olmuyor da uygulayan var mı ? Nette bir sakıncası yok diyor ama
Saçlarını dipten boyatacaksan bebeğine zararlı canım ama uçlarını yapacaksan zararı olacağını düşünmüyorum ama o boya kokusuna çok maruz kalma yine de

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Saçlarını dipten boyatacaksan bebeğine zararlı canım ama uçlarını yapacaksan zararı olacağını düşünmüyorum ama o boya kokusuna çok maruz kalma yine de
Canım çok tşk dip değil zaten sadece ucu sürdüm zaten 15 Dk bekldm yıkadım canım koyu renkti o yüzden hemen oldu dibe yaklaşmadm tşk ederim ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
boyaya bilirsin canm
Thank you canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha ben boyamadım cesaret edemedim saçın rengi bebege geçer diye kendi kendime ama bi doktoruna sor gene kuzun
Tamm canım tşk ederim ya boyadım 3 ay bitti 3 aydan sonra olurmuş ama dibine değil saçımın iki yerine araya sürdm hemde dibine sürmedim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha ben boyamadım cesaret edemedim saçın rengi bebege geçer diye kendi kendime ama bi doktoruna sor gene kuzun
Tamm canım tşk ederim ya boyadım 3 ay bitti 3 aydan sonra olurmuş ama dibine değil saçımın iki yerine araya sürdm hemde dibine sürmedim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar