Sorum var Saçlarınızı neyle yıkıyosunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Saçlarınızı neyle yıkıyosunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saçlarınızı neyle yıkıyosunuz?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sarı kızım🐇💛

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Saçlarım dökülüyo ne yapmam lazım bilmiyom
Kuzum benimde çok dökülüyor, şampuanı değiştirmemeye çalışıyorum ama Pantene kullanıyorum sürekli sadece eşim aldığı için bazen içeriği farklı olandan alıyor bazen çok iyi geliyor bazende değişiyor bu hafta yine almış onu kullandım üç defa saçım tekrar dökülmeye başladı gidip bakayım Pantene nin hangi serisi

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimde çok dökülüyor, şampuanı değiştirmemeye çalışıyorum ama Pantene kullanıyorum sürekli sadece eşim aldığı için bazen içeriği farklı olandan alıyor bazen çok iyi geliyor bazende değişiyor bu hafta yine almış onu kullandım üç defa saçım tekrar dökülmeye başladı gidip bakayım Pantene nin hangi serisi
Bende panten kullanıyom deyişmiyom ama dökülüyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bişey sorucam, bu gün banyomu temizledimde deterjan çok kokuyodu, kendimi çok kötü hiss ediyom bayılacakmışım gibi, zehirlenme olmasın?

Bişey sorucam, bu gün banyomu temizledimde deterjan çok kokuyodu, kendimi çok kötü hiss ediyom bayılacakmışım gibi, zehirlenme olmasın?

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

benimde öyle büyük ihtimalle vitamin eksikliğinden ben anemi hastasıyım doktor hep djyor ondan ama dökülmeye çare bulamadımCanim olmuş olabilir direk soluduğun için zehirleme yapmış olabilir, hastaneye gidebilirsen git gidemezsen de bir kase yoğurt ye derim acilen

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
benimde öyle büyük ihtimalle vitamin eksikliğinden ben anemi hastasıyım doktor hep djyor ondan ama dökülmeye çare bulamadımCanim olmuş olabilir direk soluduğun için zehirleme yapmış olabilir, hastaneye gidebilirsen git gidemezsen de bir kase yoğurt ye derim acilen
Yedim ama etkisi olurmu bilmem ki, kızımı emziriyorum ona bişey olmaz dimi?😕

Şampuanla alakası olmayabilir benimde dökülüyor emzirmeden dolayı
Ola bilir çaresi yokmu?

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen İsrail ürünlerini almamaya özen gösterelim Müslüman kardeşlerimiz için

Tüm sayfalar yüklendi.